Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Stájové rohože

Cena:

397 Kč

Popis:

Tyto rohože se používají hlavně pro ustájení koní. Mají protiskluzný povrch, hrany jsou opatřeny zámky, které zabraňují posunu jednotlivých rohoží a odvádějí močovinu. Při došlapu jsou pružné, tudíž mají příznivý vliv na klouby koní. Při ležení na této rohoži nedojde k prochladnütí zvířete, proto jsou tyto rohože vhodné i pro hospodářská zvířata a psy. Jejich odolnost vůči olejům je umožňuje použít i do dílen a garáží.

Jelikož jsou nepropustné, nejsou vhodné pro venkovní použití.

Pokládají se na na předem zpevněný a dobře zhutnělý povrch nebo na poškozený beton. Jako podklad může být použita kamenná drť.

Cena venkovních rohoží je 387 Kč.

Tyto rohože se používají pro zpevnění povrchů dostihových drah a parkurových závodišť. Jsou velmi odolné proti opotřebení, pružné a propustné. Jelikož jsou vyráběny na vstřikovacích lisech, jsou neporézní a velmi zhutnělé. Výborně odolávají povětrnostním podmínkám a vysoké zátěži, která je na ně kladena. Proto je možné tyto rohože použít i pro venkovní parkoviště, příjezdové komunikace, zahradní cesty a všude, kde je potřeba zpevnit nebo odvodnit stávající povrch. Rozměr taktéž 120x80x4,5 Rohože se dají řezat.

Inzerent:Petr Tatíček
Telefon:728 730 216
Odkaz:konske-boxy.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Žďár nad Sázavou

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12774051

Počet zhlédnutí:

13 133x

Zhlédnutí detailu:

285x

Galerie TOP inzerátů - Stájové vybavení

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 829 inzerátů