Home Zvířata Potřeby pro koně a jezdce Stájové vybavení Solárium pro koně

Solárium pro koně

Brázdim
28. 1. 2024 - 16:20
V textu
Prodávající

Popis

Představujeme vám solária Molenkoning, celosvětově nejprodávanější zařízení svého druhu, která představují špičku v péči o vaše koně. Tyto výjimečné produkty nabízíme jak s pojezdem, tak i bez něj, a to za ceny již od 39 875 Kč.
Naše solária jsou vybavena 20 infračervenými lampami a 12 ventilátory, které zajistí optimální pohodlí a péči o srst vašich koní. Díky inovativní otevřené konstrukci jsou naše lampy odolné proti vlhkosti, což je zvláště důležité v prostředí mycích boxů. Co víc, nabízíme možnost ovládání pojezdu solária na dálku, přidání mincovníku pro žetony nebo praktické držáky na zeď.
Jednoduchost instalace je u nás samozřejmostí. Nepotřebujete žádné speciální nástroje ani elektrikáře – vše je připraveno k okamžitému použití. Stačí jen zavěsit, vložit do elektrické zásuvky a můžete začít pečovat o svého koně s komfortem, který si zaslouží.
Navíc, díky naší rychlé dodávce do 1 týdne, nemusíte dlouho čekat, a vaše solárium bude u vás doma připraveno k použití v co nejkratším čase.
Prozkoumejte naše produkty a objevte, proč jsou solária Molenkoning první volbou profesionálů a majitelů koní po celém světě. Nechte svého koně zažít péči, která nejenže zlepší jeho vzhled, ale také přispěje k jeho celkovému zdraví a pohodě.Více info na :
https://molenkoning.com/cs/produkts/solarium/

https://www.mandarinpet.cz/solarium-pro-kone/

Základní údaje

Oblast inzerce
Brázdim
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
64778156883491343154
V textu
Prodávající

Solárium pro koně

Zavřít Zavřít
Prodávající
Marcela Filip
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!