Home Zvířata Chovatelské potřeby - malá domácí zvířata, ptactvo Hračky, kolotoče, prolézačky Balíček pro pejska

Balíček pro pejska

Hloubětín
7. 12. 2023 - 11:03
400 Kč
Prodávající

Popis

Nabízím celý balíček hraček a pomůcek pro vašeho psího miláčka. Vybral jsem takové hračky, které má můj pejsek nejradši. Dokážou ho zabavit a navíc jsou praktické.

Balíček obsahuje 6 věcí:

1) Skládací miska na vodu s připínací karabinou (připnete jí za batoh, poutko kalhot a ani o ní nevíte). V přírodě a na cestách je to skvělý pomocník!

2) Sáčky na psí hovínka (Jako správný pejskaři musíme dbát na to aby po našich miláčcích nezůstával nepořádek a nezpůsoboval ostatním lidem nepříjemná překvapení).

3) Všichni asi víme jak může být nepříjemné neustálé hledání sáčků a hlídání toho jestli jich máme sebou dostatek. Organizér s karabinou je praktický pomocník. (Už nebudete řešit kde a jestli máte sebou pytlík)

4) Příjemná gumová hračka ve tvaru kosti, kterou mají pejsci díky tvaru moc rádi a navíc jim čistí zoubky od plaku a dalších nečistot.

5) Velmi užitečný míček do kterého se dají zastrkat ty nejlepší pamlsky a pejsek se sám zabaví naháněním míčku a dolováním oblíbených pamlsků.

6) 20 cm dlouhý provázek s uzlem na každém konci. Můj pejsek ho rád používá v pelechu při chvilkách odpočinku.

Věřím, že oceníte složení tohoto balíčku. Hračky jsou vyzkoušené a nejen mého pejska hodně baví. V případě dotazů klidně pište nebo volejte. Doručení buď osobně v Praze na mé adrese případně prostřednictvím pošty.

Přeji krásný den.

Základní údaje

Oblast inzerce
Hloubětín
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
68401473824196885754
400 Kč
Prodávající

Balíček pro pejska

Zavřít Zavřít
Prodávající
Zdeněk Pavlát
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!