Vodní psi - inzerce


Nabízím venčení psů

05.02. 14:55 | Nabídka | Vodní psi

Jsem studenta VŠ-obor speciální chovy. Je mi 21 let a zvířata miluji. Sama mám doma bišonka. Docházím venčit psy do útulku Naděje pro čtyři packy. Absolvovala jsem praxi…

Neuvedeno Praha 4 Shlédnuto21 064×
Nabízím venčení psů Fotografie3

pohlídám vašeho psíka

26.01. 12:47 | Nabídka | Vodní psi

Pohlídám ( i více dní) nebo vyvenčím vašeho psíka. Bydlím v Kolíně v domku se zahradou. Mám bohaté zkušenosti se zvířaty. Vše na domluvě. Lenka tel. 724032979

Neuvedeno Kolín Shlédnuto19 947×

Bunda Tattini Mosa Top dámská zimní-páteř.výztuha

dnes 08:41 | Nabídka GOLD

Technicky vypracovaná a bohatá na detaily, zajišťuje maximální komfort a výkon. Vyrobena z prodyšné, nepromokavé tkaniny s podlepenými švy a vodotěsnými termo zipy, měkká, lehká, nešustí, podložená teplým microfleecem.
zooprodukt.com

2 470 Kč Celá ČR
Technicky vypracovaná a bohatá na detaily, zajišťuje maximální komfort a výkon.
Vyrobena z prodyšné, nepromokavé tkaniny s podlepenými švy a vodotěsnými termo zipy, měkká, lehká, nešustí, podložená teplým microfleecem.

Rozmazlujte svého pejska

dnes 08:41 | Nabídka GOLD

Rozmazlujte svého pejska prvotřídními pamlsky a hračkami. Předplatné balíčky kvalitních psích pamlsků a hraček pro pejsky všech velikostí. Balíček Vám doručíme až domů a 20 % ze zisku věnujeme na pomoc pejskům v nouzi.
dogsie.cz

Rozmazlujte svého pejska prvotřídními pamlsky a hračkami.
Předplatné balíčky kvalitních psích pamlsků a hraček pro pejsky všech velikostí. Balíček Vám doručíme až domů a 20 % ze zisku věnujeme na pomoc pejskům v nouzi.