Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

APOLLO - Stafordšírský teriér - pes, 1,5 roku

Druh plemeneTeriéři
Plemeno psaAmerický staffordšírský teriér
Pohlaví zvířetepejsek
Věk psamladý pejsek

Cena:

neuvedeno

Popis:

Temperament a živelnost v kombinaci s nedostatečným soustředěním a chybějící poslušností udělaly své. Proto jsme se rozhodli jej umístit na intenzivní výcvik ke zkušenému cvičiteli Honzovi Musilovi do Chlumu u Hořic. S Honzou jsme se domluvili na tom, že potrénuje základní poslušnost, udržení pozornosti a socializaci s ostatními pejsky. Jsme předběžně domluveni na cca 2 měsících intenzivního tréninku. Po prvním týdnu jsme společně konzultovali Apollovi pokroky a vývoj situace.

Na to jak s ním pracovat dostanou budoucí páníčci návod a proto je nutné počítat s tím, že jej budete muset alespoň 2x, ideálně 3x navštívit a absolvovat s Honzou lekce výcviku a přístupu k Apollovi tak, abyste věděli jak na to a s Apollem vás pak čekaly jen příjemné okamžiky a nic vás nezaskočilo:-). Nový páníček by se měl připravit na to, že Apollovi bude muset věnovat dostatek času na vybytí jeho fyzické energie i zaměstnání hlavy. Stejně tak na dodržování a vyžadování základní poslušnosti. Není to pejsek, kterého můžete nechat jen tak a pouze se s ním mazlit. Je třeba s ním pracovat tak, aby jeho energie byla klidná:-). Budete v něm mít jistotu vůči lidem, je vhodný k dětem....prostě rodinný typ. Ale také divoch, který umí vyskočit do stropu, udělat otočku a zase zpátky. Proto je nutné jeho energii usměrňovat a dát mu prostor jí směřovat vhodným směrem...ale směrem ven:-).

Není vhodný ke kočkám. pokud máte pejsky, tak fenky jsou OK a v rámci vlastní smečky lze socializovat i vaším pejskem (neměl by být ale stejné aktivní a temperamentní povahy). Na psy, které budete potkávat venku na vodítku určitě na první dobrou kamarádský nebude, ale záleží hlavně na vašem přístupu a času který mu budete se socializací věnovat a i na tomhle se dá pracovat. Nicméně je nutné brát v potaz to, že začíná dospívat a tyto plemena mají sníženou snášenlivost s cizími psy mimo vlastní smečku a jsou ostražití pokud jsou na vodítku. Páníčci musí počítat i s tím, že běžná výška plotu není pro Apolla žádnou výzvou.

Kontakt

Holovousy v Podkrkonoší

777 895 626

stana.krmiva@gmail.com

Oblast inzerce:

Jičín

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13051009

Počet zhlédnutí:

17 975x

Zhlédnutí detailu:

608x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 043 629 inzerátů