Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Hugo – stafordšírský teriér

Druh plemeneTeriéři
Plemeno psaAmerický staffordšírský teriér
Pohlaví zvířetepejsek
Věk psadospělý pes

Cena:

300 Kč

Popis:

Hugo se hezky rozkoukal a jeho strach pomalu ustupuje. Při očkování byl moc hodný a bude již moct vyrazit na procházku nebo i do nového domova, ke zkušeným majitelům.

Moc si oblíbil Barču a vypadá to, že fenečky bude mít rád. K jiným psům se příliš nehodí, byť na ně nereaguje primárně špatně, neví si rady s projevy jejich dominance. Tedy by druhý pes musel být hodně vyrovnaný a submisivní, aby to fungovalo. Podobné je to i u lidí. Pokud s ním komunikujete po dobrém a pozitivně, je vnímavý a snaží se. Pokud zkusíte nátlak, napodobí Vaše chování. Není útočný, ale varuje, když se mu situace nelíbí a je naštěstí velmi komunikativní.

Hugo potřebuje správnou socializaci a vhodné vedení - pozitivní, rozumné, důsledné, ale rozhodně žádný nátlak a hrubé zacházení.

Není vhodný k dětem, ani pro začátečníky. Pokud se leknete při malém zavrčení, lekne se taky. Pokud budete klidní a budete vědět co děláte, ocení silného vůdce a bude Vás následovat až na kraj světa. Nebudete se s ním muset bát, Vaši zahrádku před vetřelci ohlídá.

Pro bližší informace volejte přímo do útulku (tel.: 773 791 322).

Výška (43 cm )a váha (21 kg )je orientační. Věk (5 let) je odhadován veterinárním lékařem.

Oblast inzerce:

Tábor

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13014882

Počet zhlédnutí:

95 628x

Zhlédnutí detailu:

778x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 408 inzerátů