Home Zvířata Chovatelské potřeby - akvaristika, teraristika Topení Thermo radiátory IQ-S + wifi
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Thermo radiátory IQ-S + wifi

Hradec Králové
20. 9. 2022 - 19:16
V textu
Prodávající

Popis

Je vytápění elektřinou opravdu tak drahé, jak se o něm říká? Tento mýtus vznikl v 90-tých letech minulého století, kdy zde proběhla krátkodobá vlna politické a ekonomické podpory energeticky náročných konvektorů (přímotopů). V okamžiku, kdy byla tato podpora ukončena, majitelé přímotopů zjistili, že přímotopy mají neúnosně vysokou spotřebu elektrické energie a začali se jich zbavovat. Tak vzniklo zažité tvrzení, že vytápění pomocí el. energie je drahé. Přímotopy jsou dnes již dávno technologicky překonané a na trhu je celá řada velmi moderních úsporných nízkoenergetických elektrických topných systémů, které výrazně šetří Vaše náklady na vytápění. Celou řadu těchto produktů naleznete i v naší nabídce. Pokud chcete topit levněji, než-li např. plynem, kontaktujte nás, rádi Vám


Úsporné elektrické thermo radiátory IQ-S + wifi s karbonovým termočlánkem, antikorozním hliníkovým pláštěm v moderně laděném designu s programovatelným digitálním termostatem + externím zásuvkovým WIFI termostatem s možností ovládání přes mobilní telefon. Radiátory se dodávají s připojovacím kabelem se zásuvkovou vidlicí. Montáž na stěnu (montážní konzole jsou součástí balení) nebo na plastové nohy s kolečky (příplatkové příslušenství). Pocit tepla srovnatelný s teplovodními radiátory.

Nejnovější duální topná technologie kombinující klasické konvenční vytápění s infračerveným sáláním tepla. Výsledkem je unikátní, maximálně úsporný topný systém s velmi rychlým teplotním nárůstem, vytvářející naprosto dokonalou teplotní pohodu. Radiátory jsou vybaveny množstvím zajímavých technologických novinek a chytrých funkcí a také WIFI technologií s možností vzdáleného ovládání přes mobilní telefon nebo tablet. Krytí IP24. Radiátory se dodávají s připojovací šňůrou se zásuvkovou vidlicí. Nejmodernější a nejlépe funkčně vybavené radiátory na trhu. Ideální náhrada za neekonomické přímotopy.
Výkon : 2000W

Rozměry Š x V x H : 105 x 42 x 10 cm

Hmotnost : 8,6 Kg

Krytí : IP24

Thermo radiátory IQ-S + wifi

Zavřít Zavřít
Prodávající
Josef Roubalík
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!