Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Salon Bernadetta- pro psy a další mazlíčky- Svitavy

Cena:

neuvedeno

Popis:

Nový Salon Bernadetta nabízí své služby v úpravě a zdravotní prevenci Vašich zvířecích mazlíčků. Provádíme kompletní úpravu psů všech plemen a velikosí, včetně kříženců (koupání, vysušení, stříhání nebo trimování, čištění análních žlázek, krácení drápků, depilace ušních chloupků), dále preventivní péči (čištění uší, čištění zubů kartáčkem a psí pastou). První před-úprava štěňat (seznámení se salonem a procedurami). Rovněž nabízíme úpravu a stříhání dlouhosrstých koček, králíků, morčat. Léčebné dermatologické koupele. Úprava a krácení drápků psům, fretkám, králíkům, hlodavcům. Jsme ochotní upravit i nervózní nebo bojácné zvířátko. Osobní přístup ke klientovi, individuální a citlivý přístup ke každému zvířeti.

Najdete nás na adrese Pražská 642/4, Svitavy. Objednání předem nutné. Salon otevíráme od 1.6.2017. Objednejte své zvířátko již nyní na tel: 601 372 653 nebo na mailu: salon-bernadetta@atlas.cz. Navštivte nás také na webu. Těšíme se na Vás.

Oblast inzerce:

Svitavy

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12999064

Počet zhlédnutí:

11 163x

Zhlédnutí detailu:

289x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 463 inzerátů