ČOKOLÁDOVÁ + černá štěňátka LABRADOR s PP

Druh plemeneRetrívři
Plemeno psaLabradorský retrívr
Věk psaštěně
Průkaz původuano, tento pes má průkaz původu

Cena:

neuvedeno

Popis:

MÁME ČERNÁ + ČOKOLÁDOVÁ štěňátka " K " 1.1.2015 , odběr březen 2015 - Již nyní si můžete předrezerovat štěňátko . JCH, CH Q.Kleopatra z Českomoravské vysočiny & MULTICHAMPION Wilson od Himalájského cedru .

Naše černé chlupaté štěstí Kleopatra bude na Nový rok maminkou . Jedná se o opakované spojení, vzhledem že většinu štěňátek z minulého spojení mají naši kamarádi, často je vídáme a jsme velmi spokojeni nejen s exteriérem ,ale hlavně s neskutečně milou, učenlivou +klidnou povahou .

JCH, CH Q.Kleopatra z Českomoravské vysočiny , HD 0/0, ED 0/0 - 3x CAJC, 3x BOJ , BOB , VÍTĚZ PRAHY, JBIG 2 , BIG 2 ,3x res.CAC, 3x CAC

ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION, ČESKÝ ŠAMPION ,HD A, ED 0/0,plnochrupá ,zkus nůžkový,výška 54,OVVR plný počet bodů, PZ 3.c / rodiče: CHAMPION Cz, Bg, Mne, Mk Chablais Sable Blue Caramelo+ JCH Dual Purpose Royal Standard /

& MULTICHAMPION WILSON OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU HD 0/0,ED 0/0 , Optigen A rodičovský, CNM clear, EIC N/N clear , Narcolepsy N/N clear, HNPK N/N clear , Pra/Cat neg., plnochrupý, Genotyp: bbEE nemá vlohu pro žlutou barvu / jeho rodiče :Carriage Hill´s Sharp Dressed Man & Fanny Fiona od Himalájského cedru/ ..... krycího psa jsme vybrali zdravého,mladého,zkušeného a v současné době výstavně nejúspěšnějšího čokoládového psa v Evropě!

Štěňátka budou odchována doma+ zvyklá na zahradu, celodenní péči, hry a dovádění s dětmi, ostatními psíky ,Kvalitně krmena – jsme zastánci BARFU , krmíme kvalitní hovězí svalovinou, srdíčky, syrovým+vařeným, těstovinami, rýží, rybami, mléčnými výrobky a zároven budou zvyklá jíst granule. Chápeme že některé rodiny upřednostňují granule, tudíž jsou štěňátka také krmena superprémiovými granulemi Essential Beginning Large Breed .

Malé labroušky máme odchované v domácím prostředí

,po 3 týdnu si přivykla na zahradu + dále na venkovní bydlení.Na ruch domácnosti, prací na zahradě , na návštěvy našich přátel a mazlení a hlazení dospělých či dětí. Štěňátka neodtrháváme od naší psí smečky, vyrůstají ve velké rodině a jsou přivyklá všemu co jim můžeme umožnit.Pravidelně štěňátka vážíme, a pro radost naší + nových rodin stále fotíme, pravidelně k nám jezdí náš veterinář .Štěňátka BUDOU řádně očkována, tetována, prohlédnuta veterinářem, 4x odčervená.Každý chlupáč dostane velký dárkový balíček, kupní smlouvu, očkovací průkaz a páníčkové vytištěné rady jako pečovat o štěňátko.Stálý chovatelský servis- poradenství , pomoc při výchově, uchovnění , zkouškách samozřejmostí.

Labrador je pes velmi společenský, rodinný, bylo by pro něj velkým trápením být odtržen od člověčí rodiny, je to plemeno, které bez problému může být venku , spát na zahradě ..... ale potřebuje kontakt s člověkem, dětmi + ostatními zvířaty. Velmi dobře zapadne do jakéhokoliv prostředí, nevadí mu bydlet v bytě-bytovce, v domě, ale potřebuje pravidelné procházky, házení míčků či aportů , plavání v jakékoliv vodě, ať je to řeka, potok, rybník či bahnitá kaluž ,a hlavně být s lidmi! LR je lovecké plemeno ,KAŽDÝ LABRADOR rád "pracuje" , naše holky mají klubové zkoušky OVVR, i pracovní zkoušky. Veškeré dotazy Vám ráda zodpovím, po domluvě je osobní návštěva vítána.

Jsme ve středu ČR – exit D1- HUMPOLEC – dále 11km obec DOLNÍ MĚSTO. Informace Vám ráda poskytnu na tel. 777 300 955 nebo zcmv@email.cz

www.zceskomoravskevysociny.estranky.cz

FACEBOOK CHS labrador z Českomoravské vysočiny

Foto Kleopatry v její galerii - https://www.facebook.com/michaela.h.horka/media_set…

Foto minulých štěnátek VRH " H " ze spojení Kleopatry & Wilsona - https://www.facebook.com/michaela.h.horka/media_set…

Na fotu níže rodiče , + potomci z minulého spojení , někteří mají již první úspěchy na výstavách

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9488925

Počet zhlédnutí:

689 365x

Zhlédnutí detailu:

3 306x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 113 inzerátů