Home Zvířata Psi Bostonský teriér s PP - barevná štěňátka

Bostonský teriér s PP - barevná štěňátka

Libiš
13. 2. 2024 - 15:44 (upraveno)
Dohodou
Prodávající

Popis

Hledáte psího společníka na výlety i na gauč, empatického, milujícího, občas aktivního a občas lenivého, krásného a hlavně zdravého? Nového člena rodiny na dalších klidně 15 let? Berete výběr pejska vážně? Pak můžete být těmi pravými páníčky pro naše štěňátka Bostonského teriéra s PP! :)

Nabízíme štěňátka s PP plemene (barevný) bostonský teriér. Nádherná štěňátka v barvách lila a čokoládová se nám narodila v polovině prosince.
Očkování, odčervení, očipování a Pet passport jsou samozřejmostí, naší devízou je hlavně pečlivá, důsledná a zkušená SOCIALIZACE, nezbytná pro začlenění do nové rodiny a správný mentální vývoj. Prodej štěňátek je smluvně ošetřen, poskytujeme zdravotní záruky.

Štěňátka pocházejí ze zdravých a testovaných rodičů se skvělou povahou a nadstandardní kvalitou.
Otcem vrhu je Burák DS for Bajer-Beneš, 13,5 kg. DKK A, DLK 0, LP (pately) 0, srdce a páteř bez vad, HC negativní.
Matkou vrhu je Soma Ballotada for Bajer-Beneš, 9,5 kg, DKK B, DLK 0, LP (pately) 0, srdce a páteř bez vad, HC negativní.

Průkaz původu vystavuje organizace UABR.

Majitele pejsků si vybíráme, chceme pro štěňátka zodpovědné a milující rodiny s vhodným zázemím. Požadujeme bližší seznámení se zájemci, zveme na osobní setkání :) Rovněž nabízíme stálý kontakt (před odběrem i po něm) a naše rady v oblasti péče o pejsky a jejich zdraví, výchovy, krmení apod. :)

Jsme milovníci psů a obzvláště Bostonů s mnohaletými zkušenostmi. Rádi zodpovíme Vaše otázky. Více informací na FB stránce CHS Colored Boston Terriers of Bajer-Beneš
Recenze: https://www.facebook.com/CBTofBB/reviews
Instagram: https://www.instagram.com/coloredbostonterrier_cz/

AKTUALIZACE: Všech 8 štěňátek už očekává své nové rodiny. Další vrh plánujeme na příští měsíce. Rezervace přijímáme už nyní, pořadník se pomalu plní. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat! Aktuální info na našem FB: https://www.facebook.com/CBTofBB

Parametry

Skupina plemen
Teriéři
Konkrétní plemeno
Boston teriér
Věková kategorie
štěně

Průkaz původu

Základní údaje

Oblast inzerce
Libiš
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
94593115579132707581
Dohodou
Prodávající

Bostonský teriér s PP - barevná štěňátka

Zavřít Zavřít
Prodávající
Pavel Beneš
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!