Home Zvířata Psi Krytí
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Krytí

Kněždub
9. 1. 2023 - 19:41
Dohodou
Prodávající

Popis

Nabízíme našeho pejska jménem Dobby ke krytí.
Jedná se o tříletého Boloňského psíka bez PP (maminka byla bez PP, tatínek s PP). Součástí jeho DNA je také černý pigment ze strany rodičů, jako malý měl černohnědé ouška (možné vidět na fotografii) a pomalu se mu mírně zabarvují. Je tedy pravděpodobné, že by jeho potomci byli barevní.
Dobby má úžasnou povahu a to je í důvodem naší nabídky. Především je velmi hravý, akční a empaticky, naší rodině pomáhá v těžkých obdobích. Miluje procházky, převedším někde na louce na volno, kde se může vyběhat, ale vystačí si i na dvorku. Je také velmi učenlivý, umí všechny základní povely a když se mu chce i něco navíc. Má rád společnost celé naší rodiny a velmi rád vítá i veškerou návštěvu, k malým dětem umí být většinou prvně ostýchaví, ale nedělají mu žádný problém.
Doma máme ještě jednu starší fenku Boloňského psíka a ještě další tři kočky, se kterými Dobby vychází více než dobře. S ostatními psy vychází také dobře, především s fenkami. Umí si sjednat pořádek když se mu něco nelíbí a je také hodně dominantní nad ostatními, ale nikdy nijak neublíží.

Parametry

Skupina plemen
Malí společenští psi
Konkrétní plemeno
Boloňský psík
Věková kategorie
mladý pejsek
Pohlaví zvířete
pejsek

Krytí

Zavřít Zavřít
Prodávající
Aneta Nejedlíková
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!