Home Zvířata Psi Mikeš, který nezkazí legraci

Mikeš, který nezkazí legraci

Celá ČR
17. 11. 2023 - 20:17
Dohodou
Prodávající

Popis

Dědulka Mikeš se nám vrátil po měsíci a půl z adopce. Moc nás to mrzí, obzvlášť u starého pejska, který již tolik času nemá, oproti mladým psům, a který potřebuje jistotu. Bohužel si to společné soužití nesedlo… Nebyla to ale chyba Mikeše. Prosíme, DEJTE MIKEŠOVI JIŽ JISTOTU, DOMOV NAPOŘÁD.
"Jsem Mikeš, kříženec maďarského ohaře, mám 12 let, 18 kg. Mého pánečka odvezli do nemocnice, kde později zemřel, a příbuzní se o mě nechtěli starat. Skončil jsem v záchytných kotcích. Je smutné, že taková událost může být vysvobozením. Byl jsem silně podvyživený, měl svůj svět, před hlazením uhýbal, choval jsem se, jako kdybych dlouho nebyl venku. Nyní jsem v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi, kde si znovu osvojuji chůzi na vodítku, hygienické návyky, a hlavně to mazlení začíná být tak krásné. K tomu mi dočasná panička slíbila i nový, krásný domov. Jsem jak v Říši divů a prosím, ať to není jen sen!
Jsem hodný pejsek, doma neničím, hygienické návyky také dodržuji (již jen výjimečně mi loužička „ujede“). Zprvu jsem trošku poplakával, ale to nejspíš ze změny. Manipulaci snesu, i na veterině jsem byl hodný. Na vodítku chodím hezky. V autě o mně nevíte. Psy, feny mám rád, chci s nimi být kamarád. A pokud mi vynadají, sklopím uši a odejdu. Mohl bych i ke kočkám a rozumným dětem.
Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě. Jsem kastrovaný (chemická kastrace, měl jsem větší prostatu), očkovaný, čipovaný, krev, srdíčko, sono vyšetření mám v pořádku. Neslyším. Potřebuji přibrat, což se mi již daří.
Volejte na 776 666 258, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Náchod."

Parametry

Skupina plemen
Ostatní a neuznaná plemena
Věková kategorie
psí senior
Pohlaví zvířete
pejsek

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
59093397798735832145
Dohodou
Prodávající

Mikeš, který nezkazí legraci

Zavřít Zavřít
Prodávající
Katka Masaříková
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!