Kategorie
Home Zvířata Psi labrador stěňátka s pp

labrador stěňátka s pp

Kraj Vysočina
26. 7. 2022 - 13:43
Dohodou
Prodávající

Popis

Rodinná CHS nabízí žlutého pejska a černou fenečku- odběr po 10.9.2022
Rodiče oba milé, přátelské povahy, zcela bezkonfliktní,rodiče štěňátek kyčle, lokty + ramena nuly, zdravotní testy negativní

Malé labroušky máme odchované v domácím prostředí,po 3 týdnu si přivykají na zahradu + dále na venkovní bydlení .Na ruch domácnosti, prací na zahradě , na návštěvy našich přátel a mazlení a hlazení dospělých či dětí. Štěňátka neodtrháváme od naší psí smečky, vyrůstají ve velké rodině a jsou přivyklá všemu co jim můžeme umožnit . Pravidelně štěňátka vážíme, a pro radost naší + nových rodin stále fotíme, pravidelně k nám jezdí náš veterinář .Štěňátka BUDOU řádně očkována, čipována, prohlédnuta veterinářem, 4x odčervená. Každý chlupáč dostane dárkový balíček, kupní smlouvu, očkovací průkaz a páníčkové jako pečovat o štěňátko. Stálý chovatelský servis- poradenství , pomoc při výchově, uchovnění , zkouškách samozřejmostí.
Labrador je pes velmi společenský, rodinný, bylo by pro něj velkým trápením být odtržen od člověčí rodiny, je to plemeno, které bez problému může být venku , spát na zahradě ..... ale potřebuje kontakt s člověkem, dětmi + ostatními zvířaty. Velmi dobře zapadne do jakéhokoliv prostředí, nevadí mu bydlet v bytě-bytovce, v domě, ale potřebuje pravidelné procházky, házení míčků či aportů , plavání v jakékoliv vodě, ať je to řeka, potok, rybník či bahnitá kaluž ,a hlavně být s lidmi! LR je lovecké plemeno .
KAŽDÝ LABRADOR rád pracuje, naše holky mají klubové zkoušky OVVR, i pracovní zkoušky. Veškeré dotazy Vám ráda zodpovím, po domluvě je osobní návštěva vítána.
Jsme ve středu ČR – exit D1- HUMPOLEC – dále 11km obec DOLNÍ MĚSTO.
Informace Vám ráda poskytnu na tel. 777 300 955 nebo zcmv@email.cz
www.zceskomoravskevysociny.estranky.cz
FACEBOOK CHS labrador z Českomoravské vysočiny

Parametry

Skupina plemen
Retrívři
Konkrétní plemeno
Labradorský retrívr
Věková kategorie
štěně
Pohlaví zvířete
pejsek

Průkaz původu

Základní údaje

Oblast inzerce
Kraj Vysočina
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
3774253275894287524
Dohodou
Prodávající

labrador stěňátka s pp

Zavřít Zavřít
Prodávající
Michaela Horká
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!