Home Zvířata Psi American Bully XL

American Bully XL

Praha 6
3. 2. 2024 - 03:21
50 000 Kč

Popis

Poslední volná štěňátka XL American Bully po rodičích šampionech hledají pohodlné gauče a svoje milující rodiny. Vychovaná v rodině s malými dětmi, naučená správné komunikaci s lidmi i psy, hygieně a dobrým způsobům. Všechna štěňátka mají úžasně přátelské vymazlené povahy a budou věrnými a veselými parťáky všech členů rodiny. Zdravé funkční a atletické postavy je předurčují k mnoha společným aktivitám i psím sportům na rekreační úrovni.
Pouze jako luxusní mazlíčci, ne k chovu!

Oba rodiče jsou importy z USA, otec vrhu žije ve Velké Británii. Oba zdraví a nadstandardně zdravotně testovaní, výstavně velmi úspěšní a naprosto nekonfliktní psi, milující lidi. Otec je dvojnásobným šampionem (ABKC a UKBKC).

Celý vrh je již vyšetřený kardiologem a byly u něj provedeny testy DNA na dědičně přenosné choroby (laboratoř Embark, USA). Jsme jedinou chovatelskou stanicí XL American Bully ve Střední Evropě a jednou z mála na světě, která tímto způsobem testuje již malá štěňata před odchodem do nových domovů.

Poskytujeme garanci 100% zdraví a povahy všech štěňat, ošetřeno detailní kupní smlouvou. Naši psi jsou výstavně nejúspěšnější jedinci v ČR/SK a náš chov je zdravotně a povahově nejpodrobněji sledovaný (selektovaný). Na požádání poskytneme reference našich odchovů.

Nové rodiny pro naše pejsky pečlivě vybíráme a zůstáváme s nimi v trvalém kontaktu. Zájemcům poskytujeme poradenství v oblasti výchovy, výcviku, výživy a dalších.

Štěňátka jsou již očkovaná, odčervená, čipovaná, s registrací (PP) ABKC (American Bully Kennel Club), Euro pasem, kupní smlouvou a výbavičkou i krmením (vlastní BARF směsi) pro první dny v novém domově.


Pro více informací nejen o volných štěňatech, ale i plemeni American Bully XL a našem chovu obecně prosím navštivte náš web www.completebullies.cz či náš instagramový profil @completebullies, kde můžete shlédnout každodenní videa štěňátek i momenty ze života našich psů v denních stories.

Parametry

Skupina plemen
Ostatní a neuznaná plemena
Konkrétní plemeno
Jiné nebo neznámé plemeno
Věková kategorie
štěně

Průkaz původu

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 6
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
13199742268422011809
50 000 Kč

American Bully XL

Zavřít Zavřít
Prodávající
Lenka Martens Zachová
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!