13.11.2016 09:49   |  Nabídka / Prodám   |  Psi
Cena: Neuvedeno
Popis:

Kdyby z nebe padali andělé, malá Jaggy by byla tou, kterou vám sneslo přímo nebe. Vaše srdce by zněžnilo a rodinná náruč by čekala jen a jen na ni. Přidělejte ji malá černá křidýlka a bude z ní dokonalý černý anděl - anděl lásky, anděl něhy, anděl věrného přítele, co vás bude vždy milovat, zbožňovat a uctívat.

Toto malé dokonalé stvoření je živé, aktivní povahy. Na druhou stránku však umí odpočívat a nejde o šílence, co vás nenechá vydechnout. Kdysi musela být naprosto dokonalým pracovním psem - má dokonale vyvinutý sluch a čich. Teď už si zřejmě od práce dala pohov a je čas se uvelebit na gaučík a spokojeně oddychovat pod dečku. Hledáme pro ni rodinu, která je zvyklá rozdávat moře lásky. Klidně se hodí k větším dětem, které ji budou něžně hladit a lítat s ní po loukách. Hodí se do domácnosti jako pes jedináček a bez ostatních domácích mazlíčků. Má hygienické návyky a venčí se venku. Rádi bychom, aby se našla rodina, která bude mít pro ni zázemí uvnitř domečku, tentokrát bez krbu, jen s topením.

Přes svůj handicap je to šťastné, živé zvíře, které chce jen jedno jediné: šanci na domov.

V útulku je od října 2015.
S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaná kombinovanou vakcinou, 2x odčervena, ošetřena proti cizopasníkům NexGard. S sebou do nového domova dostane kšíry s reflexními prvky a zásobu léků do očí, které musí doživotně užívat + lékařskou zprávu od očního specialisty. Diagnoza: PLL primární luxace čočky)

Máte o Jaggy zájem? Neváhejte a kontaktujte mě: Gabriela Jägerová Tel.: 724 583 768

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Psí útulek U Šmudliny, Tachov
Odkaz: http://www.utulek-tachov.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12508961
Počet zhlédnutí:
8 102x
Zhlédnutí detailu:
310x