Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

JONÁŠ

24.07.2016 | Nabídka / Prodám | Psi

Cena:

neuvedeno

Popis:

Jonáš je krásně originální pes, takový veselý a hodný samorost s bázlivou dušičkou. Bohužel nedostal ve štěněcím věku dostatek pozornosti a lásky, proto se nenaučil vše potřebné pro život a nyní se v nových situacích bojí. Hodí se na klidnou zahradu, kde se nebude muset složitě vypořádávat s novými situacemi. Ideální parťák pro starší lidi, kteří chtějí veselého společníka.

Prostředí útulku pro něj není ideální a pokroky jsou pomalé. Cvičilo by se mu lépe, kdyby byl doma a měl trpělivého pána jen pro sebe.

Majitel by tedy měl mít zkušenosti se psy a s jejich výcvikem. Věřím, že šikovný kynolog s pozitivním přístupem by s ním dokázal zázraky. Pořád je to mladý pes a je ochotný se učit, jen je třeba být trpělivý.

Za dobroty je o něco šikovnější ;-) Takže cesta k jeho lásce a důvěře vede přes žaludek.

Věk odhadovaný veterinárním lékařem: 1 - 2 roky.

Plemeno: Asi by se asi dalo říct, že je Jonášek kříženec psa a koštěte. Ale pokud budeme hledat podobu, mohl by mít v předcích nejspíš pyrenejského ovčáka (tipy byly také na bearded kolii, briarda či bobtaila). Ale je to prostě jednoznačný originál.

Přibližná velikost - váha 13 kg, výška 39 cm.

Kastrovaný, očkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům. Jonáš není značený.

Pro bližší informace volejte na telefon +420 773 791 322.

Byl nalezen dne 4. 11. 2015 v Čekanicích společně se psem, který u nás dostal jméno Matěj. Ukázalo se, že kluci na sebe nejsou fixování a nejeví o sebe zájem. Každý již bydlí ve svém kotci, proto mohou do adopce zvlášť.

Oblast inzerce:

Tábor

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12147734

Počet zhlédnutí:

27 752x

Zhlédnutí detailu:

388x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 321 inzerátů