16.01.2021 23:11   |  Nabídka / Prodám   |  Psi   |   Psi a štěňata   |   Ostatní a neuznaná plemena
Druh plemene
Ostatní a neuznaná plemena
Pohlaví zvířete
fenka
Věk psa
psí senior
Cena: Neuvedeno
Popis:

Ahoj dvojnožci. Tohle jsem já, Ajda. Že se vám na mě něco nezdá? Správně, mám jen o jednu nohu víc než vy :-) Ale nebojte, jsem na to zvyklá a ani mi ta čtvrtá moc nechybí. Jen ty schody mi nejdou, takže potřebuji výtah nebo přízemní bydlení. Je mi 9 let, což je prý nejlepší psí věk, a proto si ho chci řádně užít, a to nejlépe s vámi a klidně i s vašimi zvířátky.
Mám ideálních 13 kg, a na vodítku netahám, takže procházky se mnou budou hodně "na pohodu", ačkoliv pochod Praha - Prčice už fakt nedám, spíš tak někde po okolí. Ráda se mazlím a taky pomáhám svému člověku, hlavně tedy v kuchyni. Snesu jakoukoliv manipulaci. O samotě jsem hodná. Tak co myslíte, budeme kamarádi?
Poté, co se o mě mí staří pánečci již nemohli starat, jsem putovala do spolku Psí senioři v nouzi, kde vyhlížím třeba právě Vás.
Jsem kastrovaná, čipovaná, očkování mě čeká. Beru léky na srdce, které vyjdou na 1500 Kč/měsíc.
Volejte na 776666258, dočasná péče Hostinné, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Katka Masaříková
Telefon: 723 323 771
Odkaz: https://www.pesweb.cz/cz/psi-k…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15774083
Počet zhlédnutí:
9 036x
Zhlédnutí detailu:
322x