09.10.2020 08:00   |  Nabídka / Prodám   |  Psi   |   Psi a štěňata   |   Ostatní a neuznaná plemena
Druh plemene
Ostatní a neuznaná plemena
Pohlaví zvířete
pejsek
Věk psa
mladý pejsek
Cena: 2 500 Kč
Popis:

FLORIAN JE PO ZRUŠENÍ UŽ NĚKOLIKÁTÉ REZERVACE OPĚT K ADOPCI:-( ZATÍM ANI NEDOSTAL ŠANCI UKÁZAT, JAK SKVĚLÝM PARŤÁKEM MŮŽE BÝT :-( Věk: 2 roky. Florian hledá domov nejlépe někde u baráčku se zahradou, kde se bude moci volně pohybovat a páníček mu dá chvíli čas na aklimatizaci. Florian nemá rád, když ho pevně držíme třeba na očkování, to vrčí a mohl by se ohnat. Není tedy vhodný k dětem. Pokud má ale volnost, je to šťastný a usměvavý psík. Je to sympaťák. A už dlouho hledá domov. Myslíme si, že až Vám uvěří, tak bude mazel, no my ho v útulku s 200 psy nevymazlíme :-(
Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.
Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.
Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.
Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.
Adopční poplatek ČR 2500 Kč,- (SK 70 EUR) zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, u dospělých psů kastraci, EU pas, cestu do ČR (trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha).
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontaktní telefon: +421 918 799 176 nebo e-mail: [email protected]
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15640701
Počet zhlédnutí:
8 996x
Zhlédnutí detailu:
346x