SISSY

Druh plemeneOstatní a neuznaná plemena
Plemeno psaKříženec
Pohlaví zvířetefenka
Věk psamladý pejsek

Cena:

neuvedeno

Popis:

"Zdravím svoji budoucí rodinku. Jsem Sissy, Sisinka, bílá veselá a hravá úžasná holčička. Je mi kolem 10 měsíců a představte si, že jsem měla už dva domovy a dokonce jsem byla i útulku. Chápete to ? Já ? Neměla jsem totiž to štěstí na tu pravou rodinku, jednou si mysleli, že jsem samovenčící štěně na dvorek a podruhé si mě zas vzali jen, že jsem krásná, ale lásky mi moc nedali a pozornosti taky ne. Mám 8 kilo a jsem prostě báječná. Mám ráda všechny lidi a jsem strašně milá a hodná, nejradši se mazlím a řádím, jsem takový malý střapatý torpedo, ale zárověň roztomilá šikulka. S pejsky vycházím bez problémů, uvítám psího parťáka, doma jsem šikovná a nic nedemoluju. Hledám tu nejúžasnější rodinku pod sluncem, mladší milující a aktivní páníčky, klidně s hodnými rozumnými dětmi. Vaše Sissy"

Sisinka je mladá malá překrásná fenečka typu maltézáčka. Je to roztomilé a hravé stvoření, ideální pejsek pro skvělou milou a laskavou rodinku, především zodpovědnou, na předešlé majitele neměla štěstí. Sissy je vhodná i dalšímu pejskovi, je přátelská a veselá, ráda si hraje a dovádí,ale stejně tak umí lenošit v posteli. Krásně chodí na vodítku, zvládá jízdu autem, je to čistotná, dokonalá psí slečna a zaslouží si to nejlepší. Může bydlet v bytě i domku se zahradou, bude potřeba ji udržovat srst stříháním. Nehodí se jistě ke starým lidem nebo malým dětem na hraní.

Sissy je odčervená, čipovaná, kastrovaná a bude vakcinovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, po předchozí seznamovací návštěvě a úhradě adopčního poplatku. Dočasky De De z.s. Praha, pište info o vás na mail : dipu@seznam.cz, 602 259705.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14601355

Počet zhlédnutí:

3 306x

Zhlédnutí detailu:

75x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 875 inzerátů