RASTÍK - MAZLIVÝ MINIZÁVISLÁČEK

Druh plemeneOstatní a neuznaná plemena
Plemeno psaKříženec
Pohlaví zvířetepejsek
Věk psamladý pejsek

Cena:

neuvedeno

Popis:

" Moje rodina dostala takový nápad, že mě nechá uspat. Jo, čtete dobře. A to je mi 1, 5 roku a nikomu jsem nic neudělal, jsem zdravý a hodný. Jenže přišlo stěhování a tak jim to přišlo jako fajn nápad. Teta sedla na vlak a dovezla mě do Dočasek a tady je mi krásně. Svojí novou rodinku teprve hledám, moje citlivá dušička potřebuje hodně lásky. Vážím 7,5 kilíček , jsem maličký hodný šikulka, jenom ten strach mě pořád trápí. Víte, vůbec nevím, jak se k cizím lidem a pejskům chovat, takže radši preventivně štěkám. Svoje lidi ale miluju, nejradši se mazlím a hřeju jim záda v postýlce. Jsem jen vyjukané zlatíčko, šikulka a moc chytrý kluk, který nedůvěřuje cizím lidem, ale ty svoje zbožňuje o to víc. Jsem čistotný a moc chytrý, s pejsky se potřebuji nejdřív seznámit, ale menší hodná kamarádka by byla moc fajn. Poznat se můžeme v Rudné u Prahy, nenechte mě dlouho čekat, váš Rasty."

Rastík je roční malý kříženec, originálního vzhledu. Neměl v životě štěstí a i když je to naprosto úžasné mazlivé zlatíčko, nese si sebou nedůvěru v cizí lidi. Doma se chová vzorně a je to miláček, ale na cizí lidi i pejsky štěká ze strachu. Nezažil asi hezké věci a nejraději je proto jen se svými blízkými. Miluje hračky a dovádí jako štěně, v dočasce krásně vychází s malou fenečkou i odrostlými dětmi. Na vodítku chodí moc pěkně a má rád procházky, i delší. Pro svoji paničku, páníčky je Rastík věrný a oddaný společník, velmi se na ně fixuje a nechce vůbec zůstat sám. Je to malý závisláček, který nevydrží doma samotě bez štěkání a smutku.

Pro Rastyho hledáme rodinu, paničku, se kterou bude moci trávit většinu času, nebo kde se střídají členové rodiny doma, či si ho může brát páníček s sebou, hodí do klidného prostředí, bez velké kumulace cizích lidí, nebo k lidem, kteří ho v tomto směru dokáží socializovat. Vyhovovalo by mu bydlení v domečku se zahrádkou, kde nebude vadit jeho případný štěkot, jistě ne do paneláku, kde by zůstával sám. Rasty s vámi vytvoří silné pouto, ale jistě bude potřeba pracovat s ním na odbourání jeho nedůvěry k lidem. Nikdy nereaguje agresivně, pouze pouští "hrůzu" ze strachu z neznáma.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Dočasky de de z.s. Praha - Rudná. Je odčervený, čipovaný, očkovaný, kastrovaný. Návštěva možná po dohodě s Sona Coufalova , info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705.

Za fotečky děkujeme Gabriela Pausa

Inzerent:Dita Pullmanová
Telefon:602 259 705
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14507000

Počet zhlédnutí:

3 889x

Zhlédnutí detailu:

46x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 322 inzerátů