Max

Druh plemeneOstatní a neuznaná plemena
Plemeno psaKříženec
Pohlaví zvířetepejsek
Věk psamladý pejsek

Cena:

300 Kč

Popis:

Nekastrován

Zabavený kluk z Lužnické ulice, jmenuje se Max a je mu jeden rok. Je to tedy jasný voříšek střední velikosti, ale vzhledově vypadá na křížence německého a pikardského ovčáka a k tomu trochu nějakého drsnosrstého teriéra. Prostě originál, je jen jeden ;-).

Zatím cení zuby a o kontakt nestojí, když se lekne, umí i proti člověku vyběhnout. Pomalu pracujeme na důvěře, bohužel ho v původní rodině fyzicky týrali a Maxík se prostě opravdu bojí. Dostával i od malých dětí a celkově si nežil jako král na zámku.

Na jiné pejsky reaguje moc dobře a je moc rád za pravidelnou baštu a pocit bezpečí. Snad mu tento pocit brzy dodá sebevědomí, aby se nebál to s námi zkusit. Dáváme mu momentálně čas, protože Maxík ho potřebuje, aby zjistil, že nic špatného už se dít nebude. Když přijdeme ke kotci raději zaleze do boudy a nechce s námi moc komunikovat. DRŽET VŠICHNI MOC PALCE. Cesta k němu nejspíše povede přes jiné pejsky či fenečky.

Kdyby se našel zájemce, který by s Maxem uměl pracovat a chtěl si ho již nyní adoptovat, bylo by to možné. Ale na zázraky nevěříme a zkusíme ho do nové rodiny maximálně připravit. Pokud by Vás o Maxovi zajímalo více informací volejte na číslo 773 791 322.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.

Oblast inzerce:

Tábor

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14108844

Počet zhlédnutí:

52 388x

Zhlédnutí detailu:

400x

Podobné inzeráty jako Max

Hetty

Náhled č. 1 k inzerátu Hetty

300 Kč

Jihočeský kraj

06.11.2018

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 426 inzerátů