Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

SOPHIA - Německý ovčák x Kolie - mladá kastrovaná fenka

Druh plemeneOvčáci
Pohlaví zvířetefenka
Věk psamladý pejsek

Cena:

neuvedeno

Popis:

Akční, inteligentní, mazlivá, oddaná, hravá, sebevědomá, mazaná, po seznámení absolutní izolepa a ocásek. Výrazně až do Srdce zarývající se hráčka na city, která touží po veškeré Lásce Světa jen pro Sebe.

Jakmile k nám přijdete, během chvilky si Vás omotá kolem pacičky a ideálně Vás donutí se rozplakat :) a vzbudí ve Vás výčitky svědomí, protože si ji okamžitě a ihned nechcete adoptovat :) Jednou ji pohladíte, dvakrát a jste její a nehne se od Vás a tancuje a pusinkuje a hned s Vámi chce ven, tam ji to hrozně baví. Doma na posteli a v teple - to objevila teprve nedávno a každý den si užívá víc a víc.

Hledáme pro ni vyrovnanou, bezdětnou rodinu/člověka bez jiných zvířat a psů, která jí dopřeje dostatek Lásky a péče, ale nenechá se oklamat jejím smutným pohledem a vše vyváží důsledností a výchovou. :)

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou Advocate, váha 19 kg bez jedné pacičky, kterou taky nechala jako její kámošky v sousedním státě :)

Adopční poplatek: 4800 Kč.

608 822 115

DreamsFromTheDarkness@gmail.com

Oblast inzerce:

Brno - venkov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12625981

Počet zhlédnutí:

43 877x

Zhlédnutí detailu:

697x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 099 inzerátů