Jenny

Druh plemeneMalí společenští psi
Plemeno psaČivava
Pohlaví zvířetefenka
Věk psadospělý pes

Cena:

300 Kč

Popis:

Organizace "Se psem mě baví svět", často zachraňuje pejsky z krutých míst, která lze těžko nazvat jinak, než psím peklem na zemi. Jenny v jednom takovém pekle žila, celých osm let svého života. Daň kterou za to zaplatila, je opravdu vysoká. Nevěří lidem a čeká od nich vždy jen to nejhorší. Jenny už je u nás dlouhé týdny a její stav se neposouvá správným směrem.

Potřebuje domácí prostředí, velmi šikovného kynologa, který s ní zvládne pracovat. Celý život žila s jinými psy a fenami, hodila by se tedy do smečky nebo alespoň aby měla jednu kámošku nebo kámoše, který by jí pomohl přenést se přes její strach. Je šance, že se na jiného pejska upne a naučí se ho následovat.

Stále jsme doufali, že Jenny půjde do nabídky k adopci, až bude lépe připravená, bude zvládat vodítko, nafocená na procházce, ale bohužel se to asi nestane.

Jenny je zcela upřímně zlomené zvíře s panickou hrůzou z kontaktu s lidmi. Nebojí se kousat a když má kam, zaleze a už jí člověk neuvidí. Brzy však pochopila, že spát ve vlastních bobcích je hnus, tedy se naučila chodit na podložku.

Koho tedy hledáme? Člověka, který miluje čivavky, krysaříky a jejich křížence, má ideálně již jiného pejska či fenečku (není podmínkou) a chce zachránit Jenny. Člověka, který jí bude oporou, nebude na ní tlačit, bude mít zajištěný prostor, kde se Jenny bude moct volně pohybovat, ale nebude mít možnost schovat se za skříň.

Jenny čeká u nás v útulku a prostě potřebuje svého anděla. V prostředí útulku víc nesvedeme. Zájemci prosím volejte +420 773 791 322.

Jenny půjde do adopce proti smlouvě organizace Se psem mě baví svět, která jí z pekla zachránila, umístila k nám a hradí péči o ní.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.

Oblast inzerce:

Tábor

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14291893

Počet zhlédnutí:

5 807x

Zhlédnutí detailu:

89x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 408 inzerátů