Home Zvířata Chovatelské potřeby - hospodářský chov Líhně, infralampy LÍHEŃ NA DRUBEŽ YZ24S

LÍHEŃ NA DRUBEŽ YZ24S

Praha
19. 4. 2024 - 12:39
1 499 Kč
Prodávající

Popis

Představujeme Vám inteligentní líheň YZ24S s integrovaným LED osvětlením pro kontrolu vajec.

Jedná se o plně automatický inkubátor, který každé dvě hodiny otáčí vejce. Teplotu v líhni lze jednoduše nastavit pomocí tlačítek a na displeji lze sledovat teplotu, vlhkost a počet dní od zapnutí líhně. Systém líhně umožňuje i kalibraci teploměru. Chytrý zvukový alarm Vás upozorní na pokles vlhkosti nebo nevhodnou teplotu. Kapacita líhně je 24 vajec.

Displej zobrazuje teplotu v °C a lze nastavit rozsah od 20°C do 40°C s kroky po 0,1°C. Průhledné plexisklo umožňuje kontrolovat proces líhnutí.
Tři dny před koncem líhnutí je možné vyjmout plastové držáky a vajíčka uložit na plastovou podložku k dokončení líhnutí, čímž se líheň stává i dolíheň. Voda se dolévá zvenčí, což neovlivňuje mikroklima v líhni. V balení je také praktická lahvička na vodu.

S ohledem na plně automatický systém řízený mikročipem, není nutné se o líheň nijak zvlášť starat. Postačí občasné dolití vody, aby byla v líhni zajištěna ideální vlhkost, kterou je následně nutné před samotným líhnutím zvýšit až na 65 %. Termostat s ventilátorem zajistí teplotu a cirkulaci vzduchu, ideální vlhkost a pohyblivé lišty obstarají pravidelné otáčení inkubovaných vajec.

Díky multifunkčnosti snímatelných lišt, lze líheň po jejich odstranění použít jako dočasnou dolíheň vyklubané drobotě. Tedy tato líheň s dolíhní se jeví jako ideální volba pro drobné domácí líhnutí, a to nejen u vámi chované drůbeže.

Parametry líhně:
Barva. Žlutá, bílá a průhledná.
Hmotnost. 2,15 kg.
Materiál. PVC plast.
Napětí. 110V/220V.
Příkon. 60 W.
Doprava od 29 Kč

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
63951721945005978254
1 499 Kč
Prodávající

LÍHEŃ NA DRUBEŽ YZ24S

Zavřít Zavřít
Prodávající
Gigaeshop.cz
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!