Home Zvířata Chovatelské potřeby - hospodářský chov Líhně, infralampy LÍHEŇ - DIGITÁLNÍ MINI INKUBÁTOR 9 VAJEC

LÍHEŇ - DIGITÁLNÍ MINI INKUBÁTOR 9 VAJEC

Praha 7
22. 3. 2024 - 08:37 (upraveno)
799 Kč
Prodávající

Popis

Digitální Mini líheň až na 9 slepičích vajec s digitálním nastavením teploty a automatickým prouděním vzduchu. Digitální inkubátor – líheň kuřat, křepelek, kachen a jiné drůbeže. Technicky jednoduchá, ale plně funkční líheň se jmenovitým příkonem 20 W
Líheň má digitální displej na rozdíl od jiných líhní v °C. Zasunete do zásuvky, nastavíte požadovanou teplotu. Je možné nastavit teplotu od 20° C do 40° C po 0,1° C krocích stiskem tlačítek (šipka nahoru) a (šipka dolů) tovární teplota je obvykle 38 ° C. Nelejete vodu do prostoru na vodu (pozor ať nepřelejete, voda může způsobit poškození líhně a ztrátě záruky), vložíte vejce a proces může začít. Líheň je ideální vložit do polystyrénového obalu pro lepší udržitelnost teploty.
Průhledné plexisklo umožňuje plnou kontrolu nad líhnutím.
Pokud si chcete vyzkoušet a do budoucna zajistit pravidelný přísun mláďat z kachních, slepičích nebo křepelčích vajec, rozhodli jste se při nákupu tohoto zařízení naprosto správně. Tento náročný úkol můžete splnit pomocí malé umělé líhně. Pomocí tohoto zařízení můžete "vysedět" najednou až 9 slepičích vajec. Líhnout můžete ale i mláďata jiných druhů, jako jsou křepelčí nebo husí. Potřebné informace o teplotě a nastavení naleznete na LED displeji.
Proudění vzduchu a rovnoměrnou teplotu v celé líhni zajišťuje ventilátor. Po spuštění inkubátoru se rozsvítí display přístroje, na kterém zmáčknete tlačítko SET “Nastavení” a pomocí mikrotlačítek kurzoru (šipka nahoru a dolů) nastavíte požadovanou teplotu ve stupních celsia. Nastavení potvrdíte opět tlačítkem SET “Nastavení”.
Kalibraci teploty dle kontrolního měření můžete zajistit podržením tlačítka SET “Nastavení” po dobu 3 vteřin (tabulka v přiloženém návodu).
Po stisku tlačítka “Světlo” se rozsvítí LED žárovky na dobu cca 5 minut a pak opět zhasnou.
Vhodné pro nezkušené začátečníky hledající profesionální, vysoce kvalitní digitální inkubátor.
Líheň je snadná i pro odchov jiných ptáků.
Doprava od 29 Kč

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 7
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
21831989545005978218
799 Kč
Prodávající

LÍHEŇ - DIGITÁLNÍ MINI INKUBÁTOR 9 VAJEC

Zavřít Zavřít
Prodávající
Gigaeshop.cz
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!