05.02.2020 20:00   |  Nabídka / Prodám   |  Kočky   |   Kočky a koťata   |   Krátkosrsté a somálské kočky
Druh plemene
Krátkosrsté a somálské kočky
Plemeno
Barmská kočka
Pohlaví zvířete
kocour
Věk kočky
kotě
Průkaz původu
ano, tato kočka má průkaz původu
Cena: 18 000 Kč
Popis:

Jack Jéróme de Petite Pelote

barmský chlapeček ... narozený 2.XII.2019


Atraktivní mazlíček, vzácného plemene, temně hnědé barvy (barva i kvalita jeho srsti bude mít v dospělosti podobu sobolí kožešiny).
Kocourek je vhodný pro prezentaci na mezinárodních výstavách koček v kategorii "výstavní kastrát". Jistě by sklízel mnoho úspěchů, ale novému majiteli přinese radost i když bude pouze domácím společníkem.

Krásný, mazlivý, hravý, zdravý a čistotný kluk vám bude kamarádem i posluchačem. Při každém návratu domů Vás bude vítat, poví vám do se událo, když jste nebyli doma a pak bude žádat pohlazení.
Barmské kočky jsou velmi chytré, společenské a empatické kočky, zcela závislé na svém majiteli. Naučí se i několik povelů, nejlépe formou hry. Stále Vám budou po boku, ať budete dělat doma cokoliv: prát, montovat nový nábytek, vařit, sledovat sport v TV, nebo poslouchat Bacha. Vciťují se pocitů majitele, takže s vámi budou tiše trpět, pozorně vyslechnou Vaše problémy a nebo se s vámi budou bláznivě radovat.
Jejich srst je téměř bezúdržbová. Barmské kočky totiž nemají téměř podsadu, takže línají minimálně. Stačí je občas vykartáčovat a poté uhladit jelenicí (kůže na leštění oken nebo karosérií) a Váš přítel bude mít luxusně uhlazený, nádherně lesklý, hebký a sametový kožíšek.
Barmáček bude mít kompletní dokumentaci:
rodokmen, očkovací průkaz s vakcinací, při předání do nového domova bude vykastrován.
Předání po ukončení povinné vakcinace ... v průběhu dubna 2020

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15346345
Počet zhlédnutí:
175 671x
Zhlédnutí detailu:
496x