08.04.2020 19:15   |  Nabídka / Prodám   |  Kočky   |   Kočky a koťata   |   Krátkosrsté a somálské kočky
Druh plemene
Krátkosrsté a somálské kočky
Plemeno
Barmská kočka
Pohlaví zvířete
kočka
Věk kočky
mladá kočka
Průkaz původu
ano, tato kočka má průkaz původu
Cena: 8 000 Kč
Popis:

Barmská holčička v luxusním čokoládově hnědém kožíšku, má veliké zlaté oči a velmi ráda si hraje. Bude Vám stále asistovat u všeho co budete doma dělat.
Barmy jsou drobné kočky, takže Perla, jak se holčička jmenuje, bude vždycky malá a drobná. Barmské kočky jsou vzácné a velmi společenské plemeno, po celý život jsou velice hravé, zvědavé a závislé na svém člověku.
Mají jemný kožíšek, který nepotřebuje žádnou údržbu, téměř nelínají, nemají podsadu. Její srst je stínovaná v barvách bílé kávy a čokolády. Srst je velmi jemná, krátká, hedvábná, a lesklá.
Chtěli bychom pro naší Perličku milou rodinu, nebo klidný domov s láskyplnou náručí, něžnýma rukama a laskavým hlasem. Perla nemá ráda ostatní kočky, a tak by měla být v novém domově samotnou kočkou. Další kamarádi z říše zvířat, po vzájemném seznámení, by jí vadit neměli. Je vychovaná a čistotná.
Skvělý a extravagantní mazlíček, vás bude vítat, naučí se pár povelů, trpělivě s vámi bude sledovat TV, nebo pracovat na montáži skříně, či na notebooku.
Perlička je velmi mladá, kastrovaná, má vlastní mezinárodní cestovní doklad - PetPass EU, je čipována, a vlastní rodokmen se zapsanými čtyřmi generacemi předků. Je zdravá a plně očkovaná.
Proč hledáme nový domov? Nebezpečné zhoršení alergie člena rodiny.
Máte-li zájem o naší Perličku, napište nám.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15130631
Počet zhlédnutí:
325 169x
Zhlédnutí detailu:
1 905x