14.10.2019 10:20   |  Nabídka / Prodám   |  Kočky   |   Kočky a koťata   |   Krátkosrsté a somálské kočky
Druh plemene
Krátkosrsté a somálské kočky
Plemeno
Barmská kočka
Pohlaví zvířete
kočka
Věk kočky
kotě
Průkaz původu
ano, tato kočka má průkaz původu
Cena: 15 000 Kč

Popis: Barmská holčička v hnědém kožíšku, má veliké zlaté oči, je roz-mazlená a velmi ráda si hraje. Bude Vám stálou a věrnou společnicí.
Holčičce je 7 měsíců. Barmské kočky jsou vzácné, malé a velmi společenské plemeno, po celý život jsou velice hravé a závislé na svém člověku.
Mají jemný kožíšek, který nepotřebuje žádnou údržbu, téměř nelínají, nemají podsadu. Její srst se v dospělosti bude podobat sobolí kožešině (jemná, krátká, hedvábná, lesklá).
Chtěli bychom pro naší Lollo klidný domov s láskyplnou náručí, něžnýma rukama a laskavým hlasem. V domácnosti klidné osoby, která pracuje z domova, nebo je již v důchodu, tak aby Lollo netrpěla doma samotou. Lollo žárlí na ostatní kočky, a tak by měla být v nové domácnosti pouze samotná, bez dalších koček.
Skvělý mazlíček a skvělá společnice, která Vás s trpělivostí vyslechne, bude vás doma vítat, osvěží vaše dobré dny a ty špatné rozzáří.
Do nového domova odejde kastrovaná, s vlastním PetPassem EU, čipem, pedigree (rodokmen se zapsanými čtyřmi generacemi předků), je zdravá, plně očkovaná. I v dospělosti bude velmi malá a drobná.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Petite Pelote, CZ
Telefon: 604 255 841
Odkaz: petitepelote.com

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15130631
Počet zhlédnutí:
90 042x
Zhlédnutí detailu:
188x