20.11.2019 11:12   |  Nabídka / Prodám   |  Kočky   |   Kočky a koťata   |   Krátkosrsté a somálské kočky
Druh plemene
Krátkosrsté a somálské kočky
Plemeno
Barmská kočka
Pohlaví zvířete
kočka
Věk kočky
kotě
Průkaz původu
ano, tato kočka má průkaz původu
Cena: 15 000 Kč

Popis: Barmská holčička v hnědém luxusním kožíšku, má veliké zlaté oči a velmi ráda si hraje. Bude Vám stále asistovat u všeho co budete doma dělat.
Barmy jsou drobné kočky, takže Lollo, jak se holčička jmenuje, bude vždycky malá a drobná. Barmské kočky jsou vzácné a velmi společenské plemeno, po celý život jsou velice hravé, zvědavé a závislé na svém člověku.
Mají jemný kožíšek, který nepotřebuje žádnou údržbu, téměř nelínají, nemají podsadu. Její srst se podobá tmavé sobolí kožešině (jemná, krátká, hedvábná, lesklá).
Chtěli bychom pro naší Lollo milou rodinu, nebo klidný domov s láskyplnou náručí, něžnýma rukama a laskavým hlasem. Lollo nemá ráda ostatní kočky, a tak by měla být v novém domově samotnou kočkou. Další kamarádi z říše zvířat jí vadit nebudou. Je vychovaná a čistotná.
Skvělý a extravagantní mazlíček, vás bude vítat, naučí se pár povelů, trpělivě s vámi bude sledovat TV, nebo pracovat na montáži skříně, či na notebooku.
Lollo je kastrovaná, má vlastní mezinárodní cestovní doklad - PetPass EU, je čipována, a vlastní pedigree (rodokmen se zapsanými čtyřmi generacemi předků), je zdravá a plně očkovaná.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Petite Pelote, CZ
Telefon: 604 255 841
Odkaz: petitepelote.com

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15130631
Počet zhlédnutí:
179 797x
Zhlédnutí detailu:
551x