08.04.2020 18:32   |  Nabídka / Prodám   |  Kočky   |   Kočky a koťata   |   Krátkosrsté a somálské kočky
Druh plemene
Krátkosrsté a somálské kočky
Plemeno
Barmská kočka
Pohlaví zvířete
kočka
Věk kočky
mladá kočka
Průkaz původu
ano, tato kočka má průkaz původu
Cena: 8 000 Kč
Popis:

Hledáme milující domov pro kastrovanou barmskou kočku, která má skvělou povahu, velmi ráda se mazlí a ráda Vám bude dělat společnost u všeho, co se rozhodnete dělat. Neustále Vám bude po boku, bude vás vítat po Vašem příchodu domů, bude Vás sledovat, naslouchat Vám i povídat si s Vámi. Je to takový "pejsek" v kočičím kožíšku.

Natálka je velmi mladá - 3-letá kočička. Vybrali jsme si její dceru, jako pokračování linie v chovu, proto bylo rozhodnuto o jejím vyřazení z chovného programu. Máme omezené prostory pro náš chov, a tak si ji nemůžeme ponechat.

Natálka nemá ráda kočičí konkurenci a bude šťastná, když bude mít své lidi, nebo člověka jenom pro sebe.

Chtěli bychom pro naši Natálku domov s láskyplnou náručí, něžnýma rukama a laskavým hlasem. Tato sebevědomá holka bude vhodnou společnicí do mladé aktivní rodiny, k osamělým, nebo starším lidem. Děti nejsou komplikací a ani pejsek v domácnosti, by neměl být problémem.

Pokud máte zájem převzít péči a zodpovědnost o tuto čokoládovou krasavici, se sametovou krátkou srstí, které téměř nelíná, napište nám, prosím.

Natálka je zdravá, očipovaná a má průkaz původu - rodokmen (se zapsanými čtyřmi generacemi předků) i mezinárodní PetPass.
Do nového domova bude předána se smlouvou.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15098489
Počet zhlédnutí:
189 127x
Zhlédnutí detailu:
696x