Jmenuje se MICINKA, říkáme jí DRÁTENÍČEK

Druh plemeneKrátkosrsté a somálské kočky
PlemenoEvropská krátkosrstá kočka
Pohlaví zvířetekočka
Věk kočkykotě

Cena:

10 Kč

Popis:

Tahle malá kočičí holka, narozená někdy v květnu, to měla od začátku moc těžké. Na začátku léta ji našli hodní lidé, jak sedí skrčená uprostřed silnice vyhublá, se zalepenýma očima,nemocná a zraněná, jako hromádka neštěstí. Ani se nehnula a odevzdaně čekala na osud. Dost dlouho trvalo, než se nám jí podařilo dostat se ze všech hrůz, kterými musela jako malinké koťátko projít. Protože se nám zdála stále příliš drobounká,otestovali jsme ji na ty ošklivé kočičí nemoci- FeLV/FIV,parvovirus,koronavirus-a naštěstí vše vyšlo negativní! Micinka je prostě zdravé koťátko,u nás se nádherně zotavila a je to neskutečně milounké stvoření. Je velmi samostatná. Chytrá, šikovná, přizpůsobivá. Ale taky zvědavá, občas trochu žárlivá, velmi soutěživá. Vítat běhá tryskem, zatáčky bere smykem. Mazlí se jak o život. A baští taky za tři :) Micinka - i když pořád působí tak křehce a zranitelně - je nesmírně vitální stvoření, které sice už naštěstí neřeší boj o holý život, ale i tak do všeho, co zrovna dělá, dává veškerou energii.Nyní je v pubertě, tak působí trochu "samá noha, samá ruka".Micinka je však velmi zvláštní kočička – má malou hlavičku a velké tlapky, kožíšek připomíná srst hrubosrstého jezevčíka, proto jí také říkáme „Dráteník“. Netušíme, zda je to způsobeno nějakým exotickým genem, nebo jde jen o důsledek podvýživy v útlém věku, každopádně je to hodně neobvyklé :-)

V novém domově by určitě byla nejradši jako kočičí jedináček. Má ráda hodně pozornosti pro sebe - asi proto, že teď dohání všechno to, o co jako kotě přišla. Nebude chtít být nechávána dlouho sama doma, takže ideálně do rodiny, kde se pořád něco děje. Určitě zvládne pejska. Může k dětem. Když bude možnost výběhu na zahrádku, bude šťastná.

Micinka se moc těší! Je očkovaná, je čistotná, je zdravá. Teď hlavně potřebuje láskyplný domov. Tuhle neobvyklou,avšak nesmírně milounkou kočičku si určitě zamilujete.

www.azyl-kocourkov.estranky.cz, email: cetlova@azyl-kocourkov.cz, tel.602253185

Oblast inzerce:

Kolín

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13476987

Počet zhlédnutí:

63 812x

Zhlédnutí detailu:

765x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 043 705 inzerátů