29.03.2021 11:38   |  Nabídka / Prodám   |  Hlodavci, králíci, fretky, drobní savci   |   Králíci
Cena: 1 800 Kč
Popis:

Ahoj, hledáme našim miminkům nový a hlavně milující domov. Nejraději bych si je nechala všechny, ale nemohu si kvůli prostoru bytu dovolit 6 králíčků.

Miminka jsou 3 - Flíček, Eddík a Jessík. Všichni by to měli být samečci. Jsou narození 14.2.2021. Maminkou je Dixinka, Zakrslý Teddy králíček, Albín a Badýsek, Siamský Teddy Zakrslý králíček. Budou přeléčeni proti kokcidióze přírodním přípravkem Emanox.

Samečci se rádi mazlí, já osobně je nenechám v klidu a pořád je hladinkám, jsou zvyklý na dotyk, při hlazení vždy spokojeně chrochtají, dále jsou zvyklý na přenášení i hluky domácnosti (Vysavač, varná konvice, hlasité mluvení) a často si přicupitají a skákáním po Vás si vyžadují pozornost, jsou to prostě miláčci ♥

Už od malička, kdy začali chodit, jsou na volno puštění, nejsou zvyknutí na zavřenou klec, či klec vůbec, opravdu běhají na volno, velice rádi prozkoumávají, proto bych byla ráda, kdyby v novém domově nebyli pořád zavření, aby netrpěli. Jsou čistotní a chodí na záchůdek, pouze občas hodí nějaký bobek vedle, jsou zvyknutí na seníkozáchůdky a normální s peletkami, ale chvilku měli i jemný kočkolit.

Jelikož nyní máme 6 králíčků, což není zase málo, můžu potvrdit, že jsou to velcí mazlíci a se všemi se všichni snesli, i s tatínkem Badýskem, nyní již vykastrovaným, který si s nimi normálně hraje a tulí se k sobě, když odpočívají. Vypadají tedy na nekonfliktní mazlíky. Jak říkám, rozhodně nejsou zvyknutí na samotu, pořád mají kolem sebe někoho a proto by bylo nejlepší, kdyby i v novém domově měli parťáka.

K miminkům dodám výpis předků a ráda doplním další fotografie. Všechny je máme od jejich prvního dne nafocené a i jak postupně rostli, proto novým majitelům ráda fotografie přepošlu ♥

Cena je 1 800,- za jednoho a je možný pouze osobní odběr, jsme z Čelákovic, rozhodně je nechci posílat přes dopravce zvířat.

Prosím, aby mi psali pouze lidé, kteří to myslí vážně a kteří se o králíčky skvěle postarají, svěřím je pouze do skvělých rukou.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Barbora Srcháčková

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15862852
Počet zhlédnutí:
32 147x
Zhlédnutí detailu:
423x