Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Britská whiskas koťátka (silver spotted, blotched tabby)

Druh plemeneKrátkosrsté a somálské kočky
PlemenoBritská kočka
Věk kočkykotě
Průkaz původuano, tato kočka má průkaz původu

Cena:

neuvedeno

Popis:

Na nový domov čekají nádherná čistokrevná britská koťátka z chovatelské stanice Igmu Sapa*CZ http://www.british-silver-tabby.eu/stříbrná s černými tečkami (identické, jako koťátko z reklamy whiskas) a stříbřitá mramorovaná. Cena na mazlíčka je individuální od 5 000 do 10 000 Kč. Koťátka jsou vhodná jak na "mazlíčka" (cena je nižší (5-10 000), kočička nejde do chovu), tak ale i do chovu a na výstavy.Fotografie rodičů a další fotografie koťátek na http://www.british-silver-tabby.eu/, telefon 731218617, email: ayibe@seznam.cz. Rodiče exteriérově excelentní, velice úspěšní na výstavách, v rodokmenu nejlepší zahraniční chovné linie vč. světových vítězů.

Garantujeme 100% plemennou příslušnost, žádní kříženci !!! Chov je pod svědomitou veterinární kontrolou, kočičky jsou testované na infekční i genetická onemocnění, chované doma. Používáme ta nejkvalitnější krmiva. Pečlivým výběrem rodičů jsou podporovány nejlepší vlastnosti u potomků. Jsou naočkována, odčervena a naučena už od plínek :) na kočičí toaletu.Je možná nezávazná návštěva. Pouze seriózní jednání, samozřejmostí je kupní smlouva. Koťátka jen do vynikajících podmínek, milujícím lidem.Fotografie u inzerátu jsou ilustrační, aktuální najdete na našich stránkách, případně na vyžádání emailem.

Oblast inzerce:

Praha - východ

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

3902719

Počet zhlédnutí:

140 753x

Zhlédnutí detailu:

5 699x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 860 inzerátů