Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Bearded collie s PP

Druh plemeneKólie
Plemeno psaBorder kolie
Věk psaštěně
Průkaz původuano, tento pes má průkaz původu

Cena:

14 000 Kč

Popis:

Stále hledáme nové páníčky pro naše štěňátka tohoto úžasného plemene. Hledáme páníčky, kteří našim štěňátkům dají tu nejlepší péči a budou je milovat a brát jako právoplatného člena své rodiny. Štěňátka to vše oplatí svou oddaností, láskou a absolutně bezkonfliktní povahou. Pokud by chtěl páníček vyrazit na výstavy, budeme moc rádi a samozřejmě velice rádi pomůžeme a poradíme. Psí sporty a zábava je pro tyto miláčky velice zábavné a vhodné.

Štěňátka budou k odběru od 19.11. Budou řádně odčervená, očkovaná, čipovaná a s petpasem. Papíry původu po dodání od ČMKU dodáme na adresu majitele. Domů miláčkové odejdou se startovacím balíčkem.

Jsme velice rádi, když majitelé zůstávají s námi v kontaktu a občas nám pro radost pošlou nějakou fotečku.

Výběr je jak z holčiček tak z kloučků. Všichni jsou standardní a krásně zbarvení.

A nyní něco maličko o rodičích štěňátek. Maminka i tatínek jsou velice úspěšní ve výstavních kruzích, to samozřejmě potvrzuje u obou titul Interšampion. Zdravotně jsou také na tom výborně DKK 0/0 i DLK 0/0. Oba rodiče mají velice zajímavý rodokmen (najde se zde švédská, anglická, belgická krev).

Více informací rádi zdělíme telefonicky či e-mailem. Další fotečky a informace najdete na našich stránkách www.ligoretto23.webnode.cz

Cena štěňátek je 12.000 Kč za pejska a 14.000 Kč za fenečku.

Oblast inzerce:

Český Krumlov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13498780

Počet zhlédnutí:

42 558x

Zhlédnutí detailu:

696x

TOP inzeráty - Psi

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 446 inzerátů