Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Bearded Collie - exklusivní štěňátka s PP

Druh plemeneKólie
Plemeno psaBearder (vousatá) kolie
Věk psaštěně
Průkaz původuano, tento pes má průkaz původu

Cena:

neuvedeno

Popis:

Bearded Collie - luxusní štěňátka s PP V rodinném prostředí s láskou odchovávaná štěňátka s PP z velmi zajímavého ojedinělého nepříbuzného spojení k zadání v naší chovatelské stanici Queriss. Všechna černobílá s luxusními velkými znaky, vhodná na výstavy, sport i jako rodinný mazlíček a přítel. Milující domov na celý psí život podmínkou, vše ostatní možnost dohody.

Matka úspěšně absolvovala zkoušku vloh ovčáckého psa. Předpoklad naprosto pohodových a vyrovnaných typických beardedčích povah po rodičích i prarodičích. S péčí kdykoliv rádi poradíme, chovatelský servis a výbava do začátku samozřejmostí. Otec velmi úspěšný výstavní šampion a interšampion, USA a DE krve, Bonny and Clyde´s Next Best Superstar, matka úspěšná výstavní šampionka, grandšampionka a klubová pracovní šampionka, FR a SK krve, Deana Kasiterit. K odběru ca. v polovině března, budou očkovaná, odčervená, čipovaná s EU pasem, zvyklá na chod domácnosti s dětmi, domácí zvířata a jiné psy, jízdu autem, vodítko... Nezávazné návštěvy vítány po domluvě kdykoliv. S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat :)

Inzerent:Querris
Telefon:605 306 797
Odkaz:www.queriss.wbs.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Středočeský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12791493

Počet zhlédnutí:

15 422x

Zhlédnutí detailu:

790x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 076 inzerátů