Kategorie
Home Zvířata Kočky BARMSKÁ KOČKA

BARMSKÁ KOČKA

Celá ČR
10. 10. 2021 - 12:27
Zdarma
Prodávající
Petite Pelote, CZ

Popis

Hledáme milující domov pro kastrovanou barmskou kočku, která má skvělou povahu, velmi ráda se mazlí a ráda Vám bude dělat společnost u všeho, co se rozhodnete dělat. Bude vás vítat po Vašem příchodu domů, bude Vás sledovat, naslouchat Vám i povídat si s Vámi. Prožije s Vámi všechna zklamání, smutky i radosti, protože barmské kočky jsou velmi empatické a společenské. Babetka je vlastně "pejsek" v kočičím kožíšku, kterého však nemusíte venčit.

Babetka je 8-letá kočička. Ukončila svou kariéru v chovu, proto bylo rozhodnuto o jejím umístění v novém domově. Máme pouze omezené prostory pro náš chov, a tak si ji nemůžeme ponechat. Má před sebou ještě hodně let, neboť barmské kočky se dožívají v průměru 16 až 20 let.

Babetka bude šťastná, když bude mít své lidi, nebo osamělého člověka jenom sama pro sebe. Je velice majetnická a bude na svém novém páníčkovi citově závislá, to je také běžná povaha barmských koček.

Chtěli bychom pro naši Babetku domov s láskyplnou náručí, něžnýma rukama a laskavým hlasem. Tato sebevědomá holka bude vhodnou společnicí do mladé aktivní rodiny se staršími dětmi, k osamělým a nebo starším lidem. Komplikací by neměl být ani pejsek ve společné domácnosti. Babetka by měla být pouze jedinou kočkou v novém domově, protože se nebude chtít dělit s dalšími dospělými kočkami o vaši pozornost a přízeň. Avšak pozdější příchod malého kotěte do společné domácnosti by neměl být vůbec problémem, neboť Babetka je schopná adoptovat cizí koťátka.

Pokud máte zájem převzít péči a zodpovědnost o tuto temně hnědou krasavici (barva kvalitní hořké čokolády), která byla velice úspěšná i na mezinárodních výstavách, napište nám. Její srst je velmi krátká (bez podsady) a proto téměř nelíná. Její srst lze přirovnat k hebké kožešině norka.

Babetka je zdravá, očipovaná a má průkaz původu - rodokmen (se zapsanými čtyřmi generacemi předků) i mezinárodní PetPass EU.
Do nového domova bude předána se smlouvou o péči a malou výbavičkou.

Parametry

Skupina plemen
Krátkosrsté a somálské kočky
Konkrétní plemeno
Barmská kočka
Věková kategorie
dospělá kočka
Pohlaví zvířete
kočka

Průkaz původu

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
70529829649487576663
Zdarma
Prodávající
Petite Pelote, CZ

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!