Kategorie
Home Zvířata Kočky BARMSKÁ KOČKA

BARMSKÁ KOČKA

Celá ČR
10. 10. 2021 - 12:50
Zdarma
Prodávající
Petite Pelote, CZ

Popis

Hledáme milující domov pro krásnou želvovinovou barmskou kočku, která má skvělou povahu, velmi ráda se mazlí a ráda Vám bude dělat společnost u všeho, co se rozhodnete dělat. Neustále Vám bude po boku, bude vás vítat po Vašem příchodu domů, bude Vás sledovat, naslouchat Vám i povídat si s Vámi. Barmská kočka je vlastně "pejsek" v kočičím kožíšku, kterého však nemusíte venčit.

Angelika (doma zvaná Angee) je velmi mladá - 5-letá kastrovaná kočička. Vybrali jsme si její dcery, jako pokračování linie v chovu, proto bylo rozhodnuto o jejím vyřazení z chovného programu. Máme pouze omezené prostory pro náš chov, a tak i když nás to velmi rmoutí, nemůžeme si ji ponechat. Angee má velice milou povahu, je mazlivá a bude s vámi ráda spát v posteli. Bude na novém majiteli doslova citově závislá. Naprostá socializace a empatie je povahovým rysem tohoto plemene. Bude vyžadovat hodně vaší pozornosti, her i mazlení.
Barmské kočky se dožívají v průměru 16 ale i 20 let není výjimkou. Takže Angee čeká ještě dlouhý život u Vás doma.

Angee bude šťastná, když bude mít své lidi jenom pro sebe, ale příchod malého kotěte nebude rozhodně problém. Je schopná adoptovat cizí koťátka.

Chtěli bychom pro naši Angeliku domov s láskyplnou náručí, něžnýma rukama a laskavým hlasem. Tato sebevědomá holka bude vhodnou společnicí do mladé aktivní rodiny, k osamělým, nebo starším lidem. Starší děti jsou super společníci pro Angee a ani pejsek v domácnosti, by neměl být žádnou komplikací.

Pokud máte zájem převzít péči a zodpovědnost o tuto želvovinovou barmskou krasavici, se sametově hebkou a velmi krátkou srstí, které téměř nelíná, protože nemá podsadu, napište nám, prosím.

Angee je zdravá, očipovaná a má průkaz původu - rodokmen (se zapsanými čtyřmi generacemi předků) i mezinárodní PetPass EU.
Do nového domova bude předána se smlouvou o péči.

Parametry

Skupina plemen
Krátkosrsté a somálské kočky
Konkrétní plemeno
Barmská kočka
Věková kategorie
dospělá kočka
Pohlaví zvířete
kočka

Průkaz původu

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
39081052149487576627
Zdarma
Prodávající
Petite Pelote, CZ

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!