Kočičky k adopci

Druh plemeneNeuznaná plemena
PlemenoOstatní
Pohlaví zvířetekocour
Věk kočkymladá kočka

Cena:

neuvedeno

Popis:

Nekastrován

12. 7. K ADOPCI - 2 KLUCI - KOŤATA A 1 KRÁSNÁ KOČIČKA

K adopci máme dva malé, mazlivé, bílo-mourovaté kocourky, přibližně okolo 3 měsíců.

Více bíly je poslední z koťat nalezených u popelnice (viz. níže). Je to větší divočák, průzkumní a raubíř, ale i tak mazlivý k lidem a čistotný.

Druhý byl nalezen 2. července 2018 v Táboře u Harrachovky, je trochu stydlín a opatrnější, ale lidi má také rád, na záchůdek už se také naučil.

A jednu dospělou krásnou kočičku - její pronikavý pohled, mazlivá povaha a krásný kožíšek jí předurčují do reklamy. Byla nalezena 21. července v Táboře se zraněnou nožičkou, ale od srážky s autem, je po operaci nožky a už dobrala i antibiotika a je připravena do adopce.

Zájemci volejte +420 773 791 322.

24. 6. - U popelnice na Pražském sídlišti byla nalezena čtyři koťata. Je velmi náročné stále řešit nezodpovědnost lidí a neschopnost kastrovat dospělé kočky. Malá koťata na to pak doplácejí, umírají pod koly aut, vyhladovělá a nemocná. Některá se dostanou do péče lidí, ale kočičí útulky jsou plné a nemohou přijímat další. U nás je to s kočičkami dřina, ještě pro ně nemáme vhodné prostory a rekonstrukce je stále ve stádiu plánovaní.

Prosím buďte zodpovědní, kastrujte dospělé kočky. Nepřehazujte svou zodpovědnost na jiné!

Všechno koťátka nyní berou antibiotika a až bude zdravá, budou připravená do adopce - snad v příštím týdnu. Již nyní pěkně chodí na kočkolit a jsou roztomilá, hravá a čistotná.

Zájemci mohou volat na číslo +420 773 791 322.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.

Oblast inzerce:

Tábor

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14308699

Počet zhlédnutí:

5 295x

Zhlédnutí detailu:

71x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 777 inzerátů