5měsíční hodná, hravá mourinka Vendy

Druh plemeneNeuznaná plemena
PlemenoOstatní
Pohlaví zvířetekočka
Věk kočkykotě

Cena:

700 Kč

Popis:

Vendulka se narodila 2.5.2017 v zahradě Na Bertramce, poslední čtvrté koťátko, její sourozenci už našli domov. Je to hodna kočička, ráda si hraje se současnou spolubydlící černobílou kočičkou Miňonkou. Velkých kočiček se zatím boji.

Zatím je stále bojácnější, musí se na ni opatrně. Zatím je stále bojácnější, musí se na ni opatrně. Je ale kotě a tak záleží na osvojitelích, jak ji naučí. Je čistotná, chodí bez problému na zachůdek. Protože byla zvyklá žít skoro 5měsíců v zahradě, určitě by se jí líbilo mít přístup v domečku se zahradou, ale nemá problém být jen v bytě.

Ráda by měla v novém domově kotěcí kamarádku nebo kamaráda. Je 2x odčervena, 2x odblešena, zatím 1x očkovaná. Za příspěvek na péči.

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13415413

Počet zhlédnutí:

103 119x

Zhlédnutí detailu:

1 109x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 692 inzerátů