22.11.2019 16:48   |  Nabídka / Prodám   |  Chovatelské potřeby pro kočky   |   Kočičí záchody
Cena: 17 590 Kč
Popis:

Samočisticí záchod pro kočky automatický, pro domov bez zápachu, odpadní box pro znečištěné stelivo, pohybový senzor reagující na vaši kočku, osvětlení, přehledné ovládání, jednoduchá manipulace, kompatibilní se všemi druhy hrudkujícího steliva
Klíčové vlastnosti samočisticího záchodu Litter Robot III
Usnadňuje úklid kočičích exkrementů
Znečištěné stelivo odvádí do izolovaného boxu
Žádný kontakt s nehygienickým odpadem
Jednoduché ovládání
Dva způsoby napájení (baterie / zásuvka)
Ideální v kombinaci se všemi druhy hrudkujícího steliva
Možnost osvětlení ve tmě
Úsporný režim
Určený pro kočky o minimální hmotnosti 2,5 kg
Automatická hygiena s toaletou pro kočky Litter Robot III znamená úklid použitého steliva bez vaší účasti. Už žádná nepříjemná manipulace s kontaminovaným odpadem v oblacích prachu, ani nepříjemný zápach. Pouze svěží domov!


Odvede nečistoty i zápach - Kontaminované stelivo se během patentovaného procesu sanity oddělí speciálním sítem od čistého steliva. Nečistoty se odvedou kanálkem do odpadního boxu na dně jednotky. Tento box je ještě přehrazen filtrem z přírodního karbonitu, který zneškodní zápach i bakterie. Zároveň se jedná o velmi šetrné a vhodné řešení.


Jednoduchá manipulace - Jednotlivé díly toalety se snadno skládají, veškeré funkce ovládáte přehlednými tlačítky pro a vše potřebné indikují ještě světelné diody.


Pohybový senzor - Zaručí bezpečí a hlídá, kdy se váš mazlíček usadí uvnitř toalety. Jednotka užívá senzor pohybu a váhy kočky a zajistí bezproblémový průběh a mazlíčkovi bezpečnost. Zaznamená výkyv váhy uvnitř komory. Pro případ, že by se váš zvědavec na místo vrátil, jednotka zaznamená váhový výkyv a režim pozastaví. Pro bezpečný záznam je třeba, aby kočička vážila od 2,5 kg.


Kompatibilní se všemi druhy suchého hrudkujicího steliva.


Úsporný režim - Litter Robot nabízí úsporu 8 mi hodinové přestávky v průběhu každých 24 h. Úsporný mód je volitelný.


Efektivně eliminuje odpad - Je-li odpadní box uvnitř zařízení naplněn, světelná dioda vás na to upozorní. Jednoduše vysunete box ve spodní části, vyjmete pytel s odpadem a vyhodíte. Hotovo! Bez nepříjemného kontaktu a manipulace s kontaminovaným materiálem.


Možnost osvětlení za tmy - Příjemné modré osvětlení zvýrazní zároveň samo plynule ustupuje s přibývajícím světlem v okolí.
Přehled o stavu steliva - Samočisticí toaleta disponuje ryskou pro jasný přehled o množství potřebného steliva (cca 4 kg). Okamžitě zjistíte kdy a kolik je třeba doplnit. Při běžném režimu zkontrolujte množství steliva 1x týdně.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


zooshopik.cz
Telefon: 739 201 444
MSN: [email protected]
Odkaz: http://www.zooshopik.cz/cs/toalety…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15036125
Počet zhlédnutí:
6 560x
Zhlédnutí detailu:
515x