Prodám kočárek Tako Warior - dvojkombinace

Cena:

4 300 Kč

Popis:

Prodám kočárek Tako Warior - bezpečnou sportovní čtyřkolku, která je se svou lehkou ALU konstrukcí a otáčivými předními kolečky vhodným kočárkem i do náročnějšího terénu. Kočárek má nastavitelnou rukojeť a nafukovací kolečka s možností aretace. Kočárek má centrální systém brzd Easy STOP, kola jsou na podvozku odpružena a to dvoupolohově. Jednoduché skládání kočárku, vysoká kompaktnost po složení a pojistka proti náhodnému rozložení umožní jednoduché převážení.

Hluboká korbička Tako Warrior je s pevným madlem určeným k přenášení vaničky. Korba poslouží i jako houpačka díky svému mírnému zakulacení spodní části. Korbička má polohovací opěrku uvnitř vaničky. Vnitřní potah je odepnutelný a ručně pratelný na 30° v tekutém prášku. Je zde možnost nasazení na kočárek pro i ve směru jízdy.

Součástí sportovní část kočárku Tako Warrior je plně polohovatelná zádová opěrka, která zaručuje dítěti maximální komfort při sezení. Stříška nástavby je sklopná a má průhledné okénko překryté potahem - díky okénko lze na dítě během jízdy vidět. Je možno umístit ji jak po směru tak proti směru jízdy.

Kočárek je na několika místech je odřený a sportovní část je zašpiněná. Z důvodu zašpinění je ke kočárku dokoupena nová podložka – viz foto. Ke kočárku jsou zdarma tři prostěradla.

Ke kočárku nabízím zimní fusak za 500 Kč.

Inzerent:Filip Bezucha
Telefon:605 310 000
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha 16

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13911029

Počet zhlédnutí:

39 174x

Zhlédnutí detailu:

260x

Galerie TOP inzerátů - Kočáry, povozy

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 809 inzerátů