Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Hoblinová podestýlka Plospan Excellent 650 litrů

Cena:

191 Kč

Popis:

Podestýlka Plospan je vyráběna výhradně jen z hranolů a proto naše podestýlka neobsahuje kůru, která je zdrojem různých plísní !

Velký obsah 650 litrů - v přepočtu na cenu za 1 litr je to jedna z nejlevnějších podestýlek na našem trhu ! Obrovskou předností podestýlky je její kvalita, zejména bezprašnost a velké, silné hobliny, které vydrží mnohonásobně déle než obdobné stelivo s tenčími hoblinami.

Podestýlka neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervační látky, takže tvoří ideální základnu pro 100% přírodní podestýlku , která je měkká, čistá ,bezpečná a snadno použitelná. Tento přírodní produkt má vynikající hygienické vlastnosti a pomáhá udržovat zvířata zdravá .Vhodné pro všechny koně ( speciálně s respiračními nebo kloubními problémy), psy, morčata, křečky, králíky,drůbež, papoušky...Dále v našem sortimentu naleznete středně hrubé hobliny a zcela jemné piliny, včetně pilin MEDI + pro prasata a krávy, granulát, bukové štěpky ve velikosti 6,8,10 mm pro papoušky a různé ptactvo a plazy. Více info o našich produktech na našich stránkách.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11599882

Počet zhlédnutí:

83 761x

Zhlédnutí detailu:

5 186x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 064 inzerátů