22.02.2020 19:39   |  Nabídka / Prodám   |  Psi   |   Psi a štěňata   |   Bulteriéři
Druh plemene
Bulteriéři
Pohlaví zvířete
fenka
Věk psa
mladý pejsek
Cena: Neuvedeno

Popis: "Halo, tady Debie!! Krásná klabatá holka, co hledá svoje doma, především správné a trvalé páníčky. Řeknu vám, že bejt bulík, není žádnej med, vy lidi si snad myslíte, že všechno hned známe a umíme a když je to jinak, vrátíte nás jako boty, co vás tlačej. Posíláte nás dál a dál a blbnete nám ty naše klabatý hlavy a my přitom potřebujem jen správnej přístup, hodně lásky a vašeho času. Se mnou to bylo podobný, nejdříve se mi nikdo nevěnoval, pak mě někde zavírali, jinde jsem zas sem, tam schytala nějakou za uši a taky mě napadaly kočky a když těch rodin bylo pět a pořád jsem se nehodila do krámu, přijela jsem k tetě a teď jsem tu pro vás. Je mi teď 1,5 roku a teta mi říká Debie, Deborko nebo Deboro !! Podle toho, jak moc zlobim. Ale jsem jenom velkej temperament, neutuchající energie, malej bílej tank, co potřebuje zapřáhnout a milovat zároveň. Raději mám chlapy, doma jsem vzorná a nic neničím a neštěkám, na psy jsem jak buldozer, to mě musíte trochu kočírovat, pak se s nimi snesu fajn. Hledám správný a důsledný páníčky, co mají bulíky hluboko pod kůží zarytý, abysme spolu mohli žít už napořád a nikam jste me neposouvali, vaše Debie. "

Debie je 1,5 roku stará bullterierka, není ani standart ani "mini" je něco mezi, o váze 16 kg, spíše drobnější typ. Vystřídala nekolik majitelů, kteří byli špatnou volbou a teď hledá trvalý domov, u lidí zkušených a důsledných ve výchově bull plemen. Je to úžasný mazel a přísavka, jakmile si získá vaši důvěru, bezmezne vás miluje, především muže, k ženám je nedůvěřivá, ale toleruje je. Je čistotná a doma sama zvládá bez problémů.
Její povaha je velice aktivní, je hodně temperamentní a akční. Elánu má na rozdávání, potřebuje zaměstnat tělo i hlavu, hodí se jistě na bullsporty.
Debie je ke psům dominantnější, sebevědomá, v dočasné smečce po delší době funguje dobře, nicméně socializaci s ostatními nutno trenovat, neví, jak se správně seznámit. Musí se hodně usměrňovat, důsledně, ale pozitivně vychovávat, v dobrém motivovat, ovládá již základní poslušnost a povely, pokud jí při tom nic neruší. Je to nekonečný aporter, miluje přetahovadla, lítá po zahradě klidne celý den, je téměř neunavitelná, potřebuje opravdu hodně vyžití a pohybu. Nehodí se k jiným zvířatům, k malým dětem, na určité podnety reaguje strachem (hadry, uterky, rychle zvednuté ruce apod.)to de dokáže ohnat.
Debie potřebuje zkušené majitele, důsledné ve výchově, milující, kteří na ni budou mít hodně času a pozornosti a především k ní budou trpěliví a vlídní, s pozitivním přístupem a přirozenou autoritou. Preferujeme bydlení v domě se zahradou, kde uplatní svůj elán a energii, s výhodou návštěvy cvičáku. Je zdravá, bez alergie, slyší dobře, kožní projevy nemá. Je zdravá, odblešená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, po předchozí návštěvě a uhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Zdiby u Prahy.
Info o vás pište na mail : [email protected], nebo tel 602 259 705
Návštěva možná po dohodě na tel : 608 237 227, Tereza
Za fotky dekujeme Zuzana Jiříková

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Dita Pullmanová
Telefon: 602 259 705
Odkaz: www.docaskydede.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15244306
Počet zhlédnutí:
9 538x
Zhlédnutí detailu:
311x