BRITSKÁ WHISKAS KOČIČKA S KOMPLETNÍ VÝBAVOU

Druh plemeneKrátkosrsté a somálské kočky
PlemenoBritská kočka
Pohlaví zvířetekočka
Věk kočkykotě

Cena:

1 Kč

Popis:

Dobrý den,s rodinných důvodů nabízím strašně nerada ,dospělou zdravou tříletou kočičku bez PP-britská whiskas černěstříbřitý mramor.Její foto je na obrázku č.18,ostatní obrázky jsou její miminka.

Její rodiče jsou s PP -whiskas,potomci IC,EC a GIC)

Kočička je mazlivá,bezproblémová,čistotná a vzorná matka,vždy měla po 5 koťátkách,zájemců jsme měli na každý vrh kolem 50 lidí

Kočička u nás je plnohodnotným členem domácnosti,proto prosím zájemce,aby uvážili své rozhodnutí,nepřeji si,aby kočička žila někde zavřená sama a už vůbec ne v kleci,jak často to vidím u různých množitelů!!!!

Sebou si odnese-papání do začátku,granule,kapsičky,paštičky,wc+stelivo,hračky,misky,hrací tunel 130 cm,ohromné škrábadlo-cena byla 4000,-.Stálý chovatelský servis.

Pro více informací pište,možnost i Vaší návštěvy.Cena dohodou.

Její koťátka žijí u nás i v zahraničí(Holandsko,Polsko,Slovensko,Rakousko,Německo).

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Pardubický kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

3427832

Počet zhlédnutí:

123 327x

Zhlédnutí detailu:

15 915x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 692 inzerátů