Malý bílý knírač s PP, holčičky Marlenka a Miňonka

10.01. 20:04 | Nabídka / Prodám | Psi | Štěňata | Knírači
Druh plemeneKnírači
Plemeno psaKnírač malý
Pohlaví zvířetefenka
Věk psaštěně
Průkaz původuano, tento pes má průkaz původu

Cena:

neuvedeno

TIP

S námi to zvládnete
Popis:

Knírač malý bílý s PP. Štěňata po výborných rodičích, výstavní předpoklady. Jedná se o úplně nové krevní spojení v ČR a SK...DLOUHO OČEKÁVANÝ VRH!

V nabídce dvě nádherné hodné holčičky ( Miňonka a Marlenka)! :D. Holčičky jsou chovány v teploučkém a čistém pelíšku v bytě, pokud je pěkně běhají po zahradě, chodí na procházky.Jsou čistotné, pohybují se po celém domě. Nejsme žádná množírna, kvalita je pro nás více, než-li kvantita! Klece u nás nenajdete!

Otec Multi CH. Sherwood Larigosh- Import Ukrajina

, CH. Černé Hory, Grand Ch. Černé Hory, Ch. Středozemí, Ch. Balkánu, Ch. Jadranu, Grand šampion České republiky, Polský junior šampion, Šampion České republiky, Best Baby, Nejlepší dospělý pes, a další..

Matka Multi CH. Berenica Hajan Polonia - Import Polsko - Šampion Slovenska, Šampion České republiky, Junior šampion České republiky, Český klubový šampion mladých.A další ....

Fotky štěňat i obou rodičů můžete vidět na stránkách naší chovatelské stanice Shadow White de Pepa. Návštěva chovatelské stanice je možná po domluvě - možno vidět jak štěňátka, tak otce i matku.

Pokud hledáte malého pejska do bytu ( výška do 35cm v kohoutku), který bude dobře ovladatelný(cvičitelný), hravý, nebude línat a bude vhodný k dětem, také se bude těšit dobrému zdraví, pak je malý bílý knírač tou správnou volbou!

Jsou velice inteligentní, proto vhodní i pro začátečníky. Hodí se k dětem pro jejich mírnou a veselou povahu. Jsou energičtí, hraví, milí. Toto plemeno je vhodné pro různé aktivity (agility, tanec se psy...) a také pro práci (výborný hlídač, záchranář, společník - canissterapie ...).

Mnohem více informací naleznete na webové stránce naší chovatelské stanice, je tam mnoho fotografií a dalších informací o štěňatech, chovné stanici a o rase bílých kníračů všeobecně.

REZERVACE na telefonním čísle nebo nás můžete kontaktovat přes mail.

Chovatelská stanice Shadow White de Pepa ( www.bily-knirac.wz.cz ), Iva Šichnárková 420 777 248 867. Odběr – IHNED . Cena dohodou

Inzerent:July
Telefon:777 248 867
ICQ:334994714
Odkaz:www.bily-knirac.wz.cz
Mapka - Celá ČR

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Klikněte zde pro odpověď na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12664006

Počet zhlédnutí:

368 941x

Zhlédnutí detailu:

370x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 048 474 inzerátů