Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Hoblinová podestýlka Plospan Excellent 650 litrů

Cena:

237 Kč

Popis:

Podestýlka Plospan je vyráběna výhradně jen z hranolů, které neobsahují kůru . Kůra je zdrojem plísní v podestýlkách.

Velký obsah 650 litrů !!!

Jsme výhradní dovozci od roku 2010 a všechny výrobky ,které prodáváme jsme nejdříve dlouho zkoušeli na naší farmě. Plospan Excellent je dle nás nejlepší podestýlka na našem a evropském trhu a opravdu DOPORUČUJEME !!!

Tato podestýlka má vyjímečnou sací schopnost. Excellent není jen účinná a ekonomická podestýlka , ale také významně redukuje množství hnoje. Excellent je podestýlka , která je doporučována speciálně pro vaše koně a je výborným doplňkem našeho pařáku sena Haygain . Oba tyto produkty výrazně přispívají k dobrému klimatu ve stáji , eliminují prach , bakterie a plísně a udržují vaše koně zdravé. Podestýlka Excellent je vyráběna tak, aby vznikaly velké hobliny, následně je podestýlka vysušena , zbavena prachu a slisována. Tím se eliminuje prach, který by mohl dráždit respirační aparát koně.Pro koně je to měkká a komfortní podestýlka, která chrání jejich klouby. Firma Plomp je rodinná firma , která se výrobou zabývá již od roku 1922 a jsou jedni z největších zpracovatelů dřeva v Evropě.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11599882

Počet zhlédnutí:

31 236x

Zhlédnutí detailu:

1 867x

Galerie TOP inzerátů - Hobliny pro koně

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 990 721 inzerátů